Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (11 Aralık 2017 – 17 Aralık 2017)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta bazı çatışmalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Fikirlerinizi karşı tarafa kabul ettirmek ve ikna etmekte büyük zorluklar yaşayabilirsiniz. İnsanların sizi anlamaması zor bir ruh haline sürükleyebilir. Ancak bazı zorunluluklar gereği bir takım planları hayata geçireceksiniz. Uranüs etkisi ile birlikte bu hafta derin arzularınız ve hislerinize göre hareket ediyor olacaksınız. İç dünyanızda barışı yakalayacaksınız. Egonuz olmasa da yanlış anlaşılabilirsiniz. Ancak iç huzur elde etmek sizi güzel bir hafta geçirmenizi sağlayacaktır.

Bu hafta iş hayatında aradığınız huzuru bulmak isteyeceksiniz. Bu hafta sizin için zor, karmaşık ve hassas görüşmelerle dolu olsa da motivasyonunuz düşmeyecek. Kendinizi işe adayarak bu yoğun tempodan haz alabilirsiniz. Mars’ın burcunuza etkisi ile birlikte iş hayatında çalışmalarınızı iyi analiz edebileceksiniz. Aşk hayatında da sevdiğiniz insana ilgi göstermekte zorlanabilir, ona vakit ayırmakta güçlük yaşayabilirsiniz. Anlayışlı olması beklentiler arasında olacak.

11 Aralık – 17 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcunda bu hafta planlarınızın birçoğunun bir şekilde ailenizle alakalı olarak çeşitli planlarının beklenmedik şekilde geliştiğini görebilirsiniz. Akrabalarınızla beklenmedik olaylar ve deneyimler olumlu olabilir. Özellikle ilginç anlar, Yengeç, Akrep veya Balık burcunda doğan akrabalar ile yaşanabilir.

Maalesef, avantajlarınız, hediyeleriniz, satın alımlarınız ile hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evdeki donanıma veya işyerinizdeki diğer benzer olaylara hasar gelebilir. Koç, Yay veya Aslan burcu altında doğan bir kişi aracılığıyla ilgili beklentileriniz varsa, şimdi hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Bu hafta yakın gelecekteki ana planlarınızdan bazıları daha ciddi bir planlama gerektiriyor. Daha ciddi maliyetlerle karşı karşıya kalırsanız veya daha iyi bir kâr beklerseniz, bu özellikle doğrudur. Para akışı olabilir ve nakit paranız artabilir. Bu hafta tatsız olaylar ya da sosyal çevrenizle ilgili yanlış anlaşılmalar canınızı sıkabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status