Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Kasım 2018 – 16 Aralık 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta tanıdıklarınız veya akrabalarınızın hayatındaki bir olayla ilgili hoş olmayan haberler alacaksınız. Büyük ölçüde finansal kayıp veya sahtecilikten kaynaklanabilir. Bir kariyer veya iş ile ilgili planları geliştirmek için uygun bir hafta geçireceksiniz. Bu yedi gün boyunca öneri alabilirsiniz ya da kişisel başarınızın ve daha fazlasının tadını çıkarın. Bu yedi gün boyunca bazı sıkıntılar, kendi kontrol edilemeyen duygularınız yüzünden daha da kötüleşebilir. Bu problemler hassas bir doğaya sahip olacak ve bu yüzden dikkatli, sabırla tedavi edilmek zorunda kalacak. Beklenmedik olaylar bu hafta para veya maddi öğeler içerecek. Muhtemelen her şey kendi beklentilerinize veya arzularınıza göre gelişmeyecektir. Para veya belge ile bağlantılı her şeye dikkat edin. Hafta boyunca yakın bir kişinin sağlığıyla ilgili endişe veya endişe olacaktır. Hafta boyunca, tanıdığınız bir kişi ile ilgili beklenmedik ve çok hoş olmayan bir haber alacaksınız.

Oğlak burcu bu hafta evinizdeki herhangi bir çalışma, düzenleme veya yeniden yerleştirme, onarım ve iyileştirmeler için faydalı olacaktır. Oğlak kadınları, işyerinde bir çatışma veya anlaşmazlıkta yorum yapmaktan veya ilişki kurmamaktan kaçınmalıdır. Oğlak erkekleri kendi ailelerinden bir kızla ya da bir kadınla iyi bir sohbete sahip olacaklar.

10 Kasım – 16 Aralık Haftası Oğlak Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden çarşambaya, özellikle de Çarşamba günü güçlü bir esenlik ve uyum duygusu, yakın ilişkilerinizin daha az stresle sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlar. Bu evde ve arkadaşlarınızla birlikte olmaktan zevk almak için iyi bir zaman. Konfor ve tanıdıklık, macera ya da değişimden daha önemlidir. Kendini yeniden şarj etmek ve dinlenmek ve rahatlamak için doğru zaman. Aile içerisinde uzlaşma sağlamanız gerekebilir.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2019 Yorumu

Perşembe-Pazar arası buluşma ve teklif için iyi bir zaman. Aile odaklı bir davet olması muhtemeldir. Bekar olanlar ilişki kuracakları kişi ile belirgin bir yaş farkı olabilir. Eğer bir partneriniz varsa, muhtemelen ona daha fazla bağımlı hissedeceksiniz veya daha fazla bağlılık arayışında olacaksınız. Çözümler herhangi bir ilişki probleminde bulunabilir ya da bir ilişki kurduğunda karşılıklı bir anlayış ve kabul olacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status