Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu (10 Eylül 2018 – 16 Eylül 2018)

Oğlak burcu haftalık yorumunda bu hafta, farklı duygular kararlarınızı ve eylemlerinizi önemli şekilde etkileyecektir. Bu sizin için kolay ve kaygısız bir zaman olmayacaktır, bu yüzden zamanınızı tembellik ya da gerekli olmayan işler ile boşa harcamayın. Ailenizde bu hafta görünecek insanlar arasında farklı duygular ve konuşmalar olacak ve gelişimleri öngörülemez ve bireysel olacak. Çalışmalarınızda, meslektaşlarınız veya müşterileriniz tarafından yapılan yorum veya eylemler, gerilim veya ihtilafın nedeni olabilir. Bu hafta sevdiklerinize bir hediye ile sürpriz yapmaya karar verebilir ya da sizi biriyle şaşırtabilir.

Oğlak burcu bu hafta genel olarak, ailenizle seyahat etmek ya da akrabalarınızla çeşitli toplantılar ve temaslar için iyi bir hafta geçireceksiniz. Oğlak burcu erkeklerin özel bir haftası olacak ve umarım bu yedi gün boyunca alabilecekleri fırsatlardan yararlanacağız.

Bu hafta eski hatıraları hatırlayarak kendinizi suçlamaktan kaçının.  Geçmişinize geri dönmektan kaçının: eski sevgileri, eski işlerini veya önemlerini çoktan tüketmiş eski dostlukları. Bazı insanlara özlem artabilir. Oğlak kadınlar önemli mali işlere, ödemelere ve daha fazlasına katılacaklar. Kendi çocuğunuz varsa, bu hafta bir sağlık sorununu veya başka bir kişisel problemi çözmeniz gerekecektir.

10 Eylül – 16 Eylül Haftası Oğlaķ Burcu Haftalık Yorumu

Oğlak burcu bu hafta Pazartesiden Perşembeye halkla ilişkiler güç ve otorite konumunda, büyük organizasyonlar ve şirketler iyi gitmeli. Üstler üzerinde büyük bir etki yaratabilirsiniz. Kişisel ve profesyonel problemler daha kolay çözülebilir. Ayrıca, kariyerinizde ve gruplarda bir liderlik rolünü üstlenebilirsiniz. Olumlu değişiklikler yapma yeteneğiniz size kredi kazandıracak ve öz saygınızı artıracaktır.

Cumadan Pazar gününe kadar, olumlu düşünceniz yüzünden plan yapmak için iyi bir zaman. Bu aynı zamanda iyilik istemek, alışveriş yapmak, tartışmak ve daha iyi anlaşmalar yapmak için ideal bir zamandır. Fikirlerin ve iyi konsantrasyonun kolay şekilde alınması, normalden daha az stresle incelemek veya sınav yapmak anlamına gelir. Öğrenci olmasanız bile, artan merak, en sevdiğiniz konuyu okumanızı destekler. Bir tatil ya da başka bir macera planlayın ya da başlatın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status