Oğlak Burcu Eylül 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Eylül ayında oğlak burcu, bu ay yalnızca ılımlı sonuçlar elde etmeyi umabilir. Zaman zaman zihninizde kafa karışıklığı hüküm sürebilir ve bu, eylemlerinizde tutarsızlığa yol açabilir. Bu nedenle, aceleyle büyük kararlar almamanız tavsiye edilir; bunun yerine sabırla hareket etmek. Ayrıca, sizi ilgilendirmeyen konulara burnunuzu sokmayın lütfen. İstasyon dışı gezilerden de kaçınmak daha iyidir. Ayrıca çabalarınızda engellerle ve sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

Küçük fiziksel rahatsızlıklardan muzdarip olabileceğiniz için lütfen sağlığınıza dikkat edin, ancak bunlar yalnızca geçici olabilir. Babanızın sağlığı da bazı aksaklıklar yaşayabilir. Beklenmedik harcamalar da kartlarda. Aşk meselelerini dikkatle halletmeniz gerekebilir. Ancak olumlu tarafta, eşler kendi aralarında daha iyi bir yakınlığa sahip olabilirken, anne ve akrabalar aracılığıyla kazanımlar olabilir. Bazılarınız ev veya araç bile satın alabilir. Birkaçı hac yolculuğuna çıkabilir.

Oğlak Burcu Aylık Burç – Eylül, 2020

Aşk İlişkisi: Aşıklar, ilişkilerinde geçici yanlış anlamalar ve sürtüşmelerle mücadele etmek zorunda kalabilir. Lütfen hiçbir yabancının aşk ilişkilerinize karışmasına izin vermeyin. Ayrıca, şimdi herhangi bir aşk ilişkisine girmemek daha iyi. Ancak karı koca arasındaki yakınlık samimi olacaktır.

Finans: Ekonomik senaryonuz iniş ve çıkışlara tanık olabilir; yine de, parasal ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeterli paranız olabilir. Ancak tıbbi harcamalar artabilirken tasarruflar azalabilir. Öyleyse, beyhude harcamaları kontrol etmeye çalışın. Ayrıca borç almaktan veya vermekten kaçının.

Kariyer: Kariyerinizde kayda değer ilerleme umabilirsiniz. İşle ilgili tüm sorunların üstesinden güvenle gelebilir ve başarıya ulaşabilirsiniz. Performansınız da üstlerin takdirine girebilir. Ancak, çalışan arkadaşlarınızla fazla açık ve net konuşmaktan kaçının.

İş: Ticarette ilerleme sizin için tahmin ediliyor. İş zekanız ve idari yetenekleriniz unutulmaz bir performansla ortaya çıkmanıza yardımcı olabilir. Hatta bazılarınız şimdi yeni başarılar bile elde edebilir. Ayrıca çeşitli alanlardaki bazı uzmanlardan değerli tavsiyeler alabilirsiniz.

Profesyoneller: Oğlak burcu uzmanları, başarılarıyla yeni zirvelere çıkabilir. Ayrıca yenilikçi fikirleri başarıyla uygulayabilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Ve çabalarınız ve bağlılığınız çok yönlü övgü kazanacak. Etkili kişilikler size tavsiye ve rehberlik verebilir ve bu size çok yardımcı olabilir.

Sağlık: Şu anda mide ile ilgili rahatsızlıklardan muzdarip olma ihtimaliniz var. Yani, diyetiniz üzerinde sıkı kontrole sahip olun. Yoga ve meditasyon yapmaya çalışın ve bu, sağlık sorunlarınızın çoğunun üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Aksi takdirde, kondisyonunuz iyileşebilir ve kronik rahatsızlıklardan muzdarip olanlar bile sağlıklarında belirgin bir iyileşme görebilirler.

Eğitim: Eğitim arayışları iyi ilerleyebilir ve öğrenciler sıkı çalışmalarının sonuçlarını alabilirler. Ayrıca yeni şeyler öğrenmeye daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Öğretmenler ve ebeveynler de destek sunabilir. Ancak arkadaşlarla yanlış anlaşılmalardan kaçınmaya çalışın.

Şanslı tarihler: 2,4,5,6,7,8,9,12,13,14,15,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 1,3,10,11,16,17,18,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status