Oğlak Burcu Eylül 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Eylül ayında oğlak burcu öfkelerini kontrol etmek zorunda kalabilirler. Eğer aralarında biriyseniz, sorunların çoğunun sorumsuz davranışınızdan kaynaklanabileceğini lütfen unutmayın. İşlerin kötüye gitmesini önlemek için verilen sözlere sadık kalın. Önemli konularda kafanız karışabilir ve herhangi bir tavsiyede bulunmayı reddedebileceğiniz için uzun bir süre beklemede kalabilirsiniz. Tüm aktivitelere öncelik verin ve beklemedeki işlerinizi tamamlamaya odaklanın. Mesleğinde net talimatlar alır ve mantıklı çalışırsınız. Çoğu zaman, sorunları çözmek için basit numaralar uygulamanız gerekir. Bu ay sağlığınız normal olacak. Diyetinize odaklanın, yanlış gıda alımı sıkıntılara neden olabilir.

Eylül’de oğlak burçları çocuklarınızın ve ailenizin kalbine giden yolu aramanız gerekecektir. Yaşamlarında sıkı ebeveyn kontrolü dışında onlarla sizin için önemli olacak olaylar var. Eylül ayında, yeni romantik ilişkiler geliştirmek için daha elverişli fırsatlara sahip olacaksınız. Evinizde finansal istikrar elde edebilecek veya yeni bir gelir kaynağı bulabileceksiniz. Bu ay, işinizde konumunuz üzerinde olumlu bir etkisi olacak bazı değişiklikler yaşayacaksınız. Yoğun bir dönemi bitirmek ve daha az sorumluluk ve yükümlülük ile devam etmek mümkündür.

Bu ay, akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan gelen bir kadın, kişisel hayatını ve orada meydana gelen olayları tartışmak için her şeyden önce sizinle daha sık iletişim kurmaya çalışacaktır. Bu ayda finansal belgeleri imzalarken veya para ile çalışırken daha dikkatli olun. Bütçenizi iyi kontrol edin ve eski hataların devam etmesine izin vermeyin. Bu ay, mahkeme veya finansal nitelikteki konular için elverişsiz bir süre olacaktır.

Eylül ayında eviniz veya kişisel kullanımınız için bir varlıktan memnun kalacaksınız. Bir arkadaş ya da akrabadan bir hediye sizi memnun edebilir. Oğlak burcu kadınları hayatlarında yeni bir başlangıç ​​başlatır: kişisel veya profesyonel. Oğlak erkekleri, geçmişleriyle ilgili önemli soruları yanıtlamayı başarabilmişlerse, şimdi ileriye doğru ilerlemek için doğru yolu bulabilecekler.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınız normal olacak ve hassas konularda hassas davranacaksınız. Yerine getiremeyeceğiniz taahhütler vermeyin. Eşinizle güvenilir bir ilişki kurun. İstediğiniz mutluluğu vermeyecek yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz. Bu ay işleri yavaşça almalısın.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, kariyer gelişmeniz normal olacaktır. İşine içtenlikle katılmalısın. Bazı talimatları kaçırıp isteklerine göre bir şeyler yapabilir, ki bu da üstlerinizin sizi baskı altına almasının bir nedeni olabilir. Kendinize aşırı güvenmeyin ve bazı şeyleri daha fazla sabır ve özenle anlamaya çalışın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status