Oğlak Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ekim ayında oğlak burcu, gezegensel Lord Satürn bu ay Oğlak burcunuzdan geçiş yapıyor ve bu nedenle Oğlak burcu burcuna şimdi dikkatli olunması tavsiye ediliyor. Hiç kimseye tamamen güvenmemek ve israf ve kayıplardan kaçınmak daha iyidir. Ayrıca, lütfen başkaları için kefil olmak gibi şeylere girmeyin.

Tembellik de kesinlikle tavsiye edilmez ve bu nedenle tüm faaliyetlerinizde aktif ve uyanık olmaya çalışın. Konuşurken de dikkatli olmalısın. Ayrıca kimseyi yabancılaştırmayın veya başkalarına düşmanlık yaratmayın.

İş veya meslek sıkıcı olabilir ve ekonomik durumunuzda da inişler ve çıkışlar olabilir. Çocukların sağlığıyla ilgilenilmesi gerekebilir.

Anneyle bazı küçük fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir, ancak sevgisi ve şefkati hala sizin için bol miktarda olabilir. Eşler de yakın bir ilişki yaşayabilir.

Birkaçınız yurtdışına çıkma çabalarınızda başarılı olabilirken, bazı arzularınız yerine getirilebilir.

Oğlak Aylık Burç – Ekim, 2020

Aşk ve İlişkiler: Aşk meselesi dikkatli davranmayı gerektirebilir. Aşıklar arasında yanlış anlaşılmalar olabilir, ancak bunlar kısa ömürlü olabilir. Aynı zamanda aşık olmak için doğru zaman olmayabilir. Ancak karı koca arasındaki yakınlık ve sıcaklık artabilir ve birkaçı dışarıda piknik yapmaktan bile keyif alabilir.

Para ve Kariyer: Mali durumunuz oldukça güçlü olabilir. Yine de parasal işlemlerinizde dikkatli olmanız tavsiye edilir. Başkaları için garanti veya kefil verme gibi yönlere girmeyin. Lütfen gelecekteki ihtiyaçlarınızı dikkate alın ve tasarruflara daha fazla odaklanın.

Sağlık: Sağlığınız iyileşme görebilir. Ancak gereksiz kafa karışıklığından veya endişeden kaçınmaya çalışın. Ayrıca, zindelik konusunda küçük endişeleriniz olsa bile, derhal doktora danışmaktan çekinmeyin. Düzenli yoga ve meditasyon uygulaması formda kalmanıza ve ayrıca direnç gücü geliştirmenize yardımcı olabilir.

Şanslı tarihler: 1,3,4,5,12,15,17,18,19,21,22,23,26,27,28,29

Şanssız tarihler: 2,6,10,11,13,14,16,20,24,25,30

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status