Oğlak Burcu Ekim 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ekim ayında oğlak burcu öfkenizi kontrol etmek zorunda kalabilirsiniz. Sorunların çoğunun yanlış davranışınızdan kaynaklanabileceğini lütfen unutmayın. İşlerin kötüye gitmesini önlemek için verilen taahhütlere sadık kalın. Önemli konularda kafanız karışabilir ve herhangi bir tavsiyede bulunmayı reddedebileceğiniz için uzun bir süre beklemede kalabilirsiniz. Tüm aktivitelere öncelik verin ve beklemedeki işlerinizi tamamlamaya odaklanın. Mesleğinde net talimatlar alır ve mantıklı çalışırsınız. Çoğu zaman, sorunları çözmek için basit numaralar uygulamanız gerekir. Bu ay sağlığınız normal olacak. Diyetinize odaklanın, zamansız gıda alımı sıkıntılara neden olabilir.

Ekim’de oğlak burçları iş umutları bu ay ılımlı sonuçlar verecektir. Müşterilerinizin taleplerini düşünün ve pratikte egzersiz yapamayan sözlü taahhütler vermekten kaçınmaya çalışın. Taahhüt verdiğiniz eserlere önem verin. Ortaklarınız, zor zamanlarda kendiliğinden kararlar almak için aktif destek sunacak ve size yardımcı olacaktır.

Öğrenciler çalışma tarzlarından memnun olmayabilirler. Güvenle ve tam konsantrasyonla çalışmalısın. Bu dönemde genel bilginizi geliştirmelisiniz ki bu sizin için destekleyici olabilir. Rekabetçi sınavlarda başarı elde etmek için çok çalışmalısınız. Zamanında uygun yiyecek alın. Karşılaşabileceğiniz rahatsızlıkları ihmal etmeyin ve komplikasyonlardan kurtulmak için doktora danışın. Gereksiz sorunlara neden olabilecek abur cuburlardan kaçının.

Oğlak Burcu Ekim 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatınız normal olacak ve hassas konularda hassas davranacaksınız. Yerine getiremeyeceğiniz taahhütler vermeyin. Eşinizle güvenilir bir ilişki kurun. İstediğiniz mutluluğu vermeyecek yeni bir aşk ilişkisine girebilirsiniz. Bu ay işleri yavaşça almalısın.

Ayrıca Bakınız: Oğlak Burcu 2019 Yorumu

Oğlak Burcu Ekim 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, kariyer gelişmeniz normal olacaktır. İşine içtenlikle katılmalısın. Bazı talimatları kaçırıp isteklerine göre bir şeyler yapabilir, ki bu da üstlerinizin sizi baskı altına almasının bir nedeni olabilir. Kendinize aşırı güvenmeyin ve bazı şeyleri daha fazla sabır ve özenle anlamaya çalışın. Mali zorluklar gerilimlere neden olabilir. Masraflarınızı dikkatli bir şekilde planlamanız gerekir. Paranızı gerektiği şekilde ve gereği olarak kullanırsanız, hiçbir şey imkansız değildir. İhtiyaç duyduğunuz süre içerisinde yakın arkadaşlarınızdan maddi destek alabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status