Oğlak Burcu Ekim 2017 Yorumu

2017 yılının Ekim ayında oğlak burcu zamanında yaptığı hatalardan ders çıkararak, kaygıları bir kenara bırakacak. Özellikle huzursuzluk yaşadığınız konular geride kalacak ve iç huzurunuz artacak. Geçtiğimiz aylarda psikolojik anlamda büyük sıkıntılar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bu ay kendinizi daha rahat, sakin ve huzurlu hissetmeye başlayacaksınız. Ekim ayının ilk gününden itibaren daha dingin ve özgür hissedebilirsiniz. Üzerinizde tükenmişlik hissi gidecek. Aşk hayatındaki zorluklar da geride kalacak. Bu ay daha güçlü ve kararlısınız. Gelecek haberler neticesinde keyfiniz yerine gelecek. Artık hiçbir şeyi ertelemek istemeyeceksiniz. Siz de farkında olacaksınız ki geçtiğimiz 2016 yılının Mart ayında başınıza gelen talihsizlikler artık sona eriyor. Bir şeyleri geride bırakmak ve unutmak artık daha kolay olacak. Geride bıraktıklarınıza pişmanlık duymayarak önünüze bakacaksınız.

Ekim ayının başlarında artık ertelediğiniz şeyleri elde etmek için daha azimli olacaksınız. Üzerinizdeki yorgunluk ve halsizlik, özellikle kırgınlık gidecek. Artık daha huzurlu olmanız ve bir şeyleri kaybetmekten korkmamanız sebebiyle kendinizden daha emin olmaya başlayacaksınız. 2017 Ekim başlarında bencil olabilir, sadece kendinizi düşünebilirsiniz. Fakat son bir yıl yaşadıklarınızı aklınıza getirdiğiniz zaman hep iyi niyetten kaybettiğinizi biliyorsunuz. Kime iyilik yapsanız ya da bir şeylerden ödün verseniz, üzülen siz oldunuz. Değeriniz bilinmemiş olabilir. Ya da verilen sözlerin tutulmamış olması sebebiyle bu aya kadar hayatınızı düzene sokmak işkenceye dönüşmüş olabilir. Ancak Ekim ayı enteresan haberler ayı diyebiliriz. 5 Ekim dolunay ile birlikte her anlamda çok güçlü hissedeceksiniz. Kimsenin sizi üzmesine zarar vermeyerek, duygularınızı geri planda tutabilirsiniz.

Ekim ayının ortalarında oğlak burcu sevdikleri insan ile iletişim sorunlarını çözecekler. Uzun süredir özlemini çektiğin hobi veya diğer isteklerini bu ay gerçekleştirmek için önüne fırsatlar çıkabilir. Hayatını uzun süredir erteliyorsun. Ancak artık fedakarlık yapan taraf değil, hayattan bir şeyler isteyen taraf siz olacaksınız. 14 Ekim tarihinden itibaren Venüs etkisi ile birlikte aşk hayatında bir şeyler yoluna girmeye başlayacak. Bu ay daha fazla çaba gösterin ki bazı fırsatlar karşınıza daha çabuk çıksın. Artık toparlanmaya ve ruhsal yönden yaşadığın çöküşü unutmaya, daha pozitif olmaya başlayacaksın. Aslında iş hayatını düzene sokmadan aşk hayatında pek de beklentilerin olmayabilir.

Ekim ayı sonlarına doğru hiçbir şeyi ertelememe kararı alacaksınız. Hem huzurlu hem de güçlü hissettiğiniz ayın son günlerinde hem iş hem de aşk hayatında yaşadığınız problemler tamamen sona erebilir. Özellikle Eylül ayında yaşanan sıkıntıları unutmak isteyeceksiniz. İçinizdeki yaşam enerjisi tekrar canlanabilir. Kendinizi ispatlayacağınız şu günlerde maddi yönden de iyileşme olabilir. Gelirinizde artış ya da yeni kazanç fırsatları söz konusu diyebiliriz. Bu ay oğlak burçlarının yüzü gülmeye başlayacak. Kasvetli günler geride kalıyor sevgili oğlaklar.

Oğlak Burcu Ekim 2017 Aşk Yorumu

Sevgilisi olan oğlak burçları Ekim ayında sevdikleri insandan biraz uzaklaşabilirler. Özellikle ona karşı geçtiğimiz aylarda fazla iyi niyetli ve anlayışlı olduysanız ve bu yüzden hep ikinci plana atıldıysanız ya da üzerinize çok fazla baskı kurduysa, artık sizi üzmesine izin vermeyeceksiniz. İlişkinizde kafanızdaki karışıklık gidecek ve kendinden emin olacaksınız. İlişkiniz için çabalamayı bırakacaksınız. Kendinize zaman ayırmak ve özgürlüğün tadını çıkarmak 2017 Eylül’de oğlaklar için çok daha değerli olacak. Partnerinize güvenmek sizin için zor olabilir. Eylül ayı sonlarında yaşadığınız güven problemlerini bu ay aşmış olsanız da, artık öncelik kendiniz olacak.

Bekar ya da yalnız olan oğlak burçları evlilik konusunu bir süre daha erteleyebilirler. Bunun nedeni ise öncelikle parasal ve kariyer anlamında istediğiniz konuma gelememiş olmanız olacak. Çok güçlü bir karaktere sahipsiniz ve yalnızlığın, özgürlüğün bir süre daha tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Bu ay iş ve para kazanmak sizin için önemli ve bu yüzden yeni bir aşka başlamak gibi beklentileriniz olmayacak. Şu an sahip olduğunuz şeylerin kıymetini bilerek, üzerinizde kimsenin baskı kurmasını istemeyebilirsiniz. İlişkisi olan oğlaklar gibi ilişkilerde problemler yaşanmayacak. Bekar oğlaklar Ekim ayını daha rahat geçirecekler.

Evli olan oğlak burçları Ekim ayında ailesine daha fazla zaman ayıracaklar. Özellikle çocuklarınız ile vakit geçirmek size daha çok keyif verecek. Eşinize sevginiz artacak ve yuvanızda mutluluk hakim olacak. Eşiniz ve çocuklarınıza daha çok ilgi göstermek içinizden gelecek. Bu ay aile hayatında sorumluluklarınız artabilir ve desteğe ihtiyacınız olabilir.

Oğlak Burcu Ekim 2017 Kariyer Yorumu

Oğlak burcu Ekim ayı iş ve kariyer alanında bazı endişeleriniz azalarak, olumlu sonuçlar almaya başlayacaksınız. İş hayatında çok dikkatli olmalısınız. Çünkü ortaklarınız ya da iş arkadaşlarınız ile aranızda bazı anlaşmazlıklar olabilir. Onlarla aranızı iyi tutmalısınız. Yoksa sizin işlerinizde bir takım aksilikler çıkabilir. Ancak maddi yönden olumlu gelişmeler özellikle ayın sonunda olacak. Ayın ortasında işlerinizi toparlamaya ve düzene sokmaya başlayabilirsiniz. Bu ay çok daha kararlı ve çalışkansınız. Artık sadece kendi işleriniz ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendi menfaatleriniz için bazı şeyleri gözden çıkarmanız gerekebilir. İnancınız ve içinizdeki güç sayesinde korkusuz olacağınız bir ay geçireceksiniz.

Bu ay kariyer anlamında başka birinden destek almanız sizin için çok hayırlı olabilir. Özellikle çevrenizdeki tecrübeli insanların öğütleri ve tavsiyeleri ile geleceğe yönelik daha sağlam adımlar atabilirsiniz. Ekim ayının başından itibaren artık iş ve parasal konularda bir şeylerin değişeceğine inancınız artmaya başlıyor.

Oğlak Burcu Ekim 2017 Sağlık Yorumu

Ekim ayında oğlak burcu sağlık durumlarında iyileşme olabilir. Fiziksel anlamda kendinizi daha enerjik hissedebilir ve bu ay kötü alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz. Ancak kilo almanız söz konusu diyebiliriz. Psikolojik problemleriniz bu ay ortadan kalkıyor. Daha zinde ve enerjik olabilirsiniz. Halsizlik üzerinizden gidecek, daha sağlıklı yaşam tercihleri yapacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status