Oğlak Burcu Aralık 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Aralık ayında oğlak burcu, eğitim, aile, aşk hayatı veya para meselesi olsun, arzularınızın şimdi gerçekleşmesi muhtemeldir. Kendinize ve yüce olana olan inancınız sayesinde zorlukların üstesinden gelebilir ve kazanabilirsiniz. Neyi başarmak istediğiniz konusunda net olmaya ve hedeflerinize ulaşmak için çabalamaya çalışın; o zaman gezegenler hayattaki büyümenizi kesinlikle destekleyecektir. Bazılarınız bu zamanda daha spiritüel hale gelebilir.

Aşk ve ilişkiler: Aşk ilişkileri şimdi iyi olabilir, ancak Mars gezegeninin konumlandırılmasından dolayı öfkeyle ilgili sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Başkalarına ve özellikle partnerinize hükmetmeye de çalışabilirsiniz. Venüs sizi yumuşak konuşturabilir, ancak aynı zamanda Mars iletişiminizi biraz sertleştirebilir, bu yüzden lütfen dikkatli olun. İyi ilişkiler sürdürmek istiyorsanız, sözlerinizde ve eylemlerinizde olgun olmanız önemlidir. Artık öfkenin her ilişkide size çok pahalıya mal olabileceğini fark edebilirsiniz.

Finans: Para akışı çok fazla olabilir, ancak yine de düzensiz olabilir ve bu bazen sizin için strese neden olabilir. Şimdi riskli yatırımlara gitmemek daha iyidir, bu bir kumar olabilir. Evde yaşlıların ve işyerinde yaşlıların tavsiyelerine uyun. Bu şekilde nereye yatırım yapacağınızı öğrenebilir ve çok fazla kazanmasanız bile para kaybetmeyebilirsiniz.

Bakınız: Oğlak 2021 Yorumu

Kariyer: Bu büyüme için umut verici bir dönem gibi görünüyor. Ama yine de bazılarınız büyümeyi yeterli bulmayabilir veya beklentilerinize göre. Ayrıca iş terfiniz için beklemeniz gerekebilir ve bu da sizi rahatsız edebilir. Gereksiz ilişkiler artık işte sona erebilir ve yaşlılar, meslektaşlar ve kıdemsiz personel ile yeni, olumlu ilişkiler başlayabilir.

İş: Ortaklık işi sizi bu ay meşgul edebilir. Bazılarınız gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir ve onlarla verimli tartışmalar yapabilir. Ancak ne sizin ne de ortaklarınızın herhangi bir risk almaya istekli olmadığını görebilirsiniz. Açıkça düşünmeniz ve şimdi hangi riskin alınmaya değer, hangisinin alınmayacağına karar vermelisiniz. Yatırım durumunda lütfen dikkatli olun ve devam etmeden önce gerekli tüm önlemleri alın.

Profesyoneller: Oğlak burcu profesyonellerinin araştırma odaklı ve akıllı olmaları muhtemeldir. Herhangi bir göreve başlamadan önce ciddi düşünmek ve herhangi bir eylemin artılarını ve eksilerini tartmak isterler. Üstleriniz işteki araştırma becerilerinizden hoşlanabilir ve hatta size iltifat edebilir. Ancak araştırma moduna çok fazla girmemeye çalışın çünkü bu, işinizin pratik yönleriyle bağlantınızı kaybetmenize neden olabilir.

Sağlık: Şu anda sağlığınız iyi durumda olmalıdır ve bu nedenle herhangi bir tıbbi müdahale gerektirmeyebilir. Ancak birkaçınız için iş gerginliği nedeniyle stres ve baş ağrılarından muzdarip olma ihtimaliniz var. Sağlıklı beslenmeye, egzersiz yapmaya ve düzenli meditasyon yapmaya çalışın. Bu basit çözümler, uzun vadeli avantajınız için işe yarayabilir ve formda kalmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Bu, genel olarak öğrenciler için verimli bir zaman olabilir. Ancak bazılarınız seçtiğiniz kolej veya kurumu alamayabilir ve bu da moralinizi düşürebilir. Eğitim kredileriyle ilgili bazı sorunlar da ortaya çıkabilir ve kredi alan öğrencilerin bir kısmı kredi geri ödemesi konusunda strese girebilir. Bununla birlikte, derslerine yoğun bir şekilde odaklanabilirler ve çalışmalarında mükemmelleşebilirler ve bu, yaşlılar aracılığıyla bazı iş tavsiyeleri almalarına bile yardımcı olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status