Oğlak Burcu Aralık 2017 Aylık Yorumu

2017 yılının Aralık ayında oğlak burcu bu ay aşk hayatında ve iş hayatında denge kurmakta zorlanabilirsiniz, ancak genel anlamda enerjiniz yüksek olacak. 9 Aralık‘ta Mars, su grubu olan Akrep burcuna giriyor. Geleceğiniz için umutlarınız ve hayaliniz hakkında daha enerjik ve hevesli olabilirsiniz. Sahip olduğunuz hayallere daha yakın olmak için fırsat arayabilir ve değişiklikler yapmak ve konfor bölgesi dışına çıkmak için kararlı olabilirsiniz. Ayrıca yeni insanlarla tanışabilir, sosyal çevrenizi geliştirebilir, yeni sosyal gruplara katılabilir ve yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Dünyayı olumlu yönde etkilemek veya kendi iç dünyanızda huzuru bulmaya çalışmak konusunda dikkatli olabilirsiniz.

1 Aralık‘ta Venüs yay burcuna giriyor ve Merkür retrosu 3 Aralık‘ta Yay burcunda geriliyor. Önümüzdeki haftalarda, daha çabuk bitkinleşebileceksiniz ve kendi başınıza ve başkalarından uzakta daha fazla zamana ihtiyacınız var. Özellikle de sizden çok şey talep eden, sizi kullanan, sizlerden yararlanmak isteyenler ve genel enerjinizi emen kişilerden uzak durmak, onlarla mesafenizi korumak isteyeceksiniz. Uyku düzeniniz bozulabilir ya da rüyalarınızla mücadele edebilirsiniz, bu da sizi daha da bitkin hale getirebilir. Bu yüzden konforlu bir uyku ortamı oluşturun. Hayal gücünüz aşırı aktif olabilir ve hayaller içerisinde kaybolabilirsiniz. Bu nedenle odaklanmanız eksik olabilir. Geçmişten gelen konuların yanı sıra bilinçaltı veya karmik konular da ele alınması gerekebilir.

19 Aralık günü Satürn burcunuza giriyor ve yay burcunu bırakıyor. Oğlak’ta 2020 yılına kadar kalacak ve bu Satürn’le birlikte önemli bir geçiş olabilir. Bu, büyük sorumlulukları üstlenmeniz, kendiniz hakkında ve hayatınızda ne istediğinizi öğrenmeniz ve kendiniz için daha iyi şeylere karar vermek, öğrenmeye istekli olmak demektir. Hayattan aldığınız dersler sayesinde yanılgıya düşmeyecek, geçmişteki karamsarlığı üzerinizden atacaksınız. Satürn sizin daha olgun, kararlı, sorumlu, disiplinli ve akıllı olmanı istiyor. Size yeni yollarla meydan okuyabilir ve zaman zaman zorluklarla mücadele edebilirsiniz. Ancak bu ay bazı anlaşmalardan ve özellikle kariyer alanında sözleşmelerden uzak durun.

Güneş 21 Aralık’ta Oğlak burcuna giriyor ve Venüs, 25 Aralık’ta Oğlak burcuna katılıyor. Bu enerjiyi hemen hissetmeye başlayabilir ve kendinize, kendi isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza, kendi arzularınıza daha fazla odaklanabilirsiniz. Enerjiniz yükseliyor ve çevrenize ışık saçıyorsunuz. Çalışma hayatında azim ve enerjiniz herkesin dikkatini çekecek.

3 Aralık‘ta ikizler burcunda bir dolunay oluşuyor ve elinizden gelenin en iyisini yapmak isteyeceksiniz. Bu ay sahip olduğunuz küçük iş projeleri, görevler ve işlerini bitirmeye çalışmaya odaklanabilirsiniz. Ancak bu sizin için tükenmenize ve özel hayatınızı geri plana itmenize neden olabilir. Daha kolay stres altına girebilirsiniz. Bu nedenle sağlıklı ve olumlu olmak amacıyla stres unsurlarından uzak durmayı deneyin.

19 Aralık‘ta Yay burcunda yeni bir ay meydana geliyor. Merkür yay burcunda geriliyor ve bu ikinci şans için iyi bir zaman olabilir. Sizin için bu, geçmişle bir şekilde yeniden bağlantı kurma, ruhsal yanınızı gözden geçirme, sezgilerinizi güçlendirme, eski yaratıcı projeleri deneme ya da işlerinizi herkesten gizli yürütme anlamına gelebilir.

Oğlak Burcu Aralık 2017 Aşk ve İlişkiler Yorumu

1 Aralık, 2 Aralık, 28 Aralık ve 29 Aralık tarihlerinde aşk hayatında sevdiğiniz insanla beraberliğinizde sürprizler olabilir. Ancak bu ay aşk hayatını geri plana atmanız, genel anlamda karşı tarafın isyan etmesine yol açabilir. İlişkinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir.

Oğlak Burcu Aralık 2017 Kariyer ve İş Yorumu

21 Aralık ve 22 Aralık tarihlerinde oğlak burcu kariyer alanında emeklerinin karşılığını almaya başlıyor. Ayın sonunda artık bir şeyleri başarmaya başladığınızı görecek, maddi anlamda daha güvende hissedecek, yeni yıla daha umutlu olacaksınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status