Oğlak Burcu Ağustos 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Ağustos ayında oğlak burcu, gelirin artması bekleniyor. Bazı sorunlar sizi rahatsız etmeye devam edebilir ve sizi huzursuz bırakabilir. Bazılarınız da sık sık baş ağrısından ve kafa karıştırıcı hislerden muzdarip olabilir. Anne ve diğer yakın akrabalarla küçük görüş farklılıkları gelebilir, ancak bunlar yakında ortadan kalkabilir. Meslek de dikkatli bir şekilde ele alınmasını gerektirebilir, ancak bu size kar sağlayabilir. Sağlığınız küçük aksaklıklardan muzdarip olabilirken, annenin sağlığı da dikkat gerektirebilir. Bununla birlikte, aile ilişkileri samimi kalabilir. Maneviyata artan bir ilgi geliştirebilirsiniz. Bazılarınızın kutsal yerlere hacca gitme şansı vardır.

Aşk İlişkisi: Aşk hayatı ilginç olabilir. Eşinizle samimi bir bağ kurabilirsiniz ve bu aile ilişkilerini tatmin edici hale getirebilir. Yine de, aile meselelerinde esnek ve accomodating olmaya çalışın ve bu, çevreyi daha samimi hale getirmeye yardımcı olabilir.

Finans: Ekonomik durumunuz iyi olabilir, ancak sadece bir dereceye kadar. Herhangi bir konuda harekete geçmeden önce dikkatlice düşünmek daha iyidir. Günlük ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışırken de gereksiz harcamalara maruz kalabilirsiniz. Ancak tasarruflarınız, tüm parasal gereksinimlerinizi şimdi karşılamanıza yardımcı olacaktır.

Kariyer: Çalışanlar eldeki görevlere odaklanmalı ve bunları tam ve zamanında tamamlamaya çalışmalıdır. İş sorumluluklarınız daha da artabilir. Özgüvenle çalışmayı deneyin, bu da çalışma hayatınızı tatmin edici hale getirmenize yardımcı olabilir

İş dünyası: İş olanakları ılımlı görünüyor. Alım satım faaliyetlerinize büyük önem verebilir ve bu, burada yakışıklı kazançlar elde etmenize yardımcı olabilir. Ancak bazı aşamalarda işler biraz ekşi olabilir ve bu sizi tatmin etmeyebilir.

Profesyoneller: Oğlak profesyonelleri performanslarına dikkat etmelidir. İş yükünüz de oldukça yüksek olabilir ve bu, sonunda uzun saatler yoğun çalışma gerektirebilir. Lütfen dikkatli olun ve sonuçları gerektiği gibi vermeye çalışın.

Sağlık: Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Yiyeceklere mümkün olduğunca çok sayıda yeşil sebze ve meyve eklemeye çalışın. Bu, direnç gücünüzü artırabilir ve tüm küçük fitness endişeleriyle başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Eğitim: Başıboş düşüncelerden rahatsız olabilirsiniz. Bu, konsantrasyonunuzu engelleyebilir ve çalışmalarınızdaki ilerlemenizi etkileyebilir. Ancak sıkı çalışmanız ve odaklanmış çalışmanız gelgiti döndürebilir ve çabalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olabilir.

Şanslı tarihleri: 13,14,22,23,26,27

Şanssız tarihler: 1,2,15,16,17,20,21,28,29

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status