Oğlak Burcu Ağustos 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ağustos ayında oğlak burcu aile içerisinde sorunlar ve anlaşmazlıklar artabilir. Bir nişan veya düğün organize etme sürecindeyseniz, gerilim çok yükselecektir. Aileler arasında beklenmedik sıkıntılar çıkabilir. Bu ay, akrabanıza ait bir mülkle Olan ilişkilerinde zorluklarla karşılaşacaksınız. Bu ay, genç bir adamın size yalan söyleme ya da onun yararı için bir şeyi manipüle etme girişimleri olacaktır. Bu erkek sizi yanıltarak iyi niyetinizi kullanmaya çalışabilir. Garip gelse bile, bu hareketler size bir şekilde fayda sağlayacaktır. Kazanmak için, diğer tarafta sizin hilelerinizden kaybetmek tamamen mümkündür. Bu durumu fark ederek kendi çıkarınıza çevirebilirsiniz. Ağustos ayında, birisinin borcunu ödememesi size sıkıntı verebilir.

Ağustos’ta oğlak burçları akraba, arkadaş veya bazı kurumların temsilcileri ile plansız sıkıntı veya karmaşık ilişkiler olabilir. Onlardan sakladığınız bir şeyi öğrenebilirler ve dargınlıklar olabilir. Şimdi Oğlak, Boğa veya Başak burcunun altında doğan bir kadın hakkında önemli haberler veya bilgiler alacaksınız.

Ağustos, bir dava veya tüzel kişilik için elverişsiz bir ay olacaktır. Birkaç ay veya hafta öncesinden beri bununla ilgileniyorsanız, bu ayın gecikmesi ortaya çıkacak veya bu durum sizin için uygun olmayacaktır. 35 yaşın üzerindeki oğlak kadınları yeni dostluklar kuracak ve farklı yerlerden gelen insanlarla iletişime geçecektir.

Bu ay sizin için ılımlı bir dönem olacak. Her konuda kendinize aşırı güvenmekten ve yaklaşımınızda dengelenmekten kaçının. Kontrolde olmalısın. Gereksiz çatışmalardan kaçınmak için herkesi ele alırken diplomatik olmaya çalışın. Fırsatları ihtiyatlı bir şekilde seçin ve riskli hareketler yapmayın. Duygularını daha iyi anlamak için başkalarının bakış açısına bakmaya çalışın. Bu ay boyunca hassas konuları herkesle tartışmaktan kaçınmalısınız. Bu ay, özel tatilinizle bir tatil planlamak için ideal bir zamandır. Sağlığınıza özel dikkat göstermelisiniz.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, partneriniz size duygusal konularda destek verecek, ilişki sorunları ile başa çıkmak için size iyi bir güç verecektir. Onun size hep destek çıkması ile pek çok zorluğun üstesinden birlikte gelebilirsiniz. Çiftler, konuların çoğunu temizleyecek. Evlilik için ittifakları kontrol etmekte aktifsiniz. Bekar olanlar ise bu ay birinden etkilenebilir ve ciddi bir ilişkinin tohumlarını atabilirler.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay, finansal ve mülk ile ilgili konular ile ilgilenmeniz gerekebilir. Sağduyulu kalmanız ve masrafları sıraya koymanız gerekir. Eski bekleyen sorunlar sizi rahatsız edebilir. Gelirinizden daha fazla masraf olabilir. Gelecekteki ihtiyaçlarınız için yatırım tasarrufu üzerinde yoğunlaşın. Bu ay, kariyerinizdeki potansiyelinizi kanıtlamak için doğru zamandır. İşyerinde yeni görevler verilecek. Üstlerinle çatışmayı önlemelisin. Başarı size gelebilir. Çalışırken kibar olmanız gerekebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status