Oğlak Burcu 2018 Yorumu (Aşk Hayatı, Kariyer, Para ve Sağlık)

2018’de oğlak burcunu neler bekliyor? Oğlak burcunda bu yıl iş alanları, ilişkiler ve ortaklıkları ve büyük yaşam kararları gibi sizin için 2018 yılında çok önemli olaylar meydana gelecek. İş hayatında yeni projeler ve fırsatlar gelebilir. Bu da sizi bu yıl boyunca yoğun bir şekilde meşgul edecektir. Bununla birlikte, güven, enerji ve uzun saatler süren çalışma koşulları ile yıl boyunca çalışkanlığınızı ve azminizi ortaya koyacaksınız. Çok çabalamanız sizin için çok fazla baskı ve karışıklığa neden olabilir. Yanlış kararların alınma olasılığı da mümkündür.

Oğlak burçları bu olaylarla birlikte, ufukta bir ilişki için birini bulabilirler. Aşk hayatınızda yeni bir ilişkiye yelken açabilirsiniz. Genel olarak, aktif bir yıl olacak, işinizi tamamlamak, aile ve ilişkileri kontrol altında tutmak için zaman bulmak için mücadele etmeniz gerekecek. Aynı zamanda size gelen fırsatlarla ilerlemek için mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Baskılar olmasına rağmen, bütün bunları yaparak 2018 yılının sonuna doğru önemli kazançlar elde etmiş olursunuz.

Oğlak Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Kariyer hayatında hızlı ilerleme, fırsatlarda büyüme ve gelirde genel bir kazanç artışı olacağı için yüksek enerjili bir yıl olacak. Öte yandan, son derece meşgul olacaksınız ve 2018’de hayatınızın diğer bölümleri ile ilgilenmekte zorlanmanıza neden olacak muazzam miktardaki zor iş ve sorumluluklar sizi bekliyor olacak. İş hayatı yüzünün aile, sosyal çevre ve aşk hayatına zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz ve denge kurmak güç olabilir. Tüm çalışmalara rağmen, bazen kazançlarınızın daha düşük olduğunu hissedebilirsiniz. Zor işlerle uğraşacak ve çok çaba sarf edeceksiniz. Tüm bu zor işin iyi yatırım olacağı ve şu anda yapılan iş ve irtibatların 2018’de ve sonrasında 2020 yılına kadar mükemmel bir büyüme potansiyeliyle sonuçlanacağı için içiniz rahat olacak.

Şüphelerinizin planlarınızı yönetmesine izin vermemelisiniz ve endişeye kapılmadan hedefleriniz doğrultusunda çalışmalarınızı sürdürmelisiniz. Ortaklıklar kolayca ve bolca gelir sağlayabilir. Oğlak burçları ortak projelerde çok sayıda kârlı fırsat bulabilir. Bununla birlikte, iş hayatında başkaları tarafından yanılgıya uğramanın da mümkün olduğunu unutmayın. Bu yüzden bilinmeyen bir şahsa güvenmeyin ya da büyük oranda geri tepebileceği için ortaklık konusunda gizli veya riskli bir iş yapmayın. İş ortaklarınızı iyi seçerseniz, sizin için büyük fırsatlar olur.

Şubat ve Mayıs 2018 aylarında kariyer alanında büyümek için harika bir zaman olacaktır. Bu yılki tuhaf bir gelişme, yeteneklerinize ve enerji seviyelerinize duyduğunuz güvenin azalmasına neden olacaktır. Bu durum, bazı iyi seçenekler kaybetmenize neden olabilir. Yeni insanlarla tanışmaktan çekinmeyin. Rekabet nedeniyle oluşan bazı engel ve sorunlar, Ekim ve Kasım 2018 döneminde bir işi bozabilir. Bu konuyla ilgili hazır olmanız gerekir. Bu süre zarfında, iletişim kanallarınızı açık tutun ve bu dönemde büyük riskler veya yeni projelere girmeyi önleyin.

Oğlak Burcu 2018 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

Aşk hayatında beklenmedik gelişmelerin olacağı bir yıl sizi bekliyor. Ufukta olan yeni bir ilişki ihtimali yılın başlangıcından önce, Şubat 2018‘den sonra daha da artar. Temmuz ve Ağustos 2018‘de aşk hayatında hayal kırıklığı yaşanabilir. Beklentileriniz aşk hayatında, Ekim başından sonra gerçekleşmeye başlayacak. Bununla birlikte, ilişkilerde kafa karıştırıcı bir eğilim Ekim ve Kasım 2018 boyunca hala devam edecektir. Aşk konusundaki netlik 18 Kasım‘dan sonra mümkün olacaktır. O zamana kadar önemli kararlar almaktan kaçının. Evlilik konularında hızlı harekete geçebilirsiniz. Evli değilseniz ani bir evlilik beklenmedik bir şekilde gerçekleşebilir. Evli oğlaklar mevcut evlilik ilişkisinde şüpheyle dolular. Şüphe ve hatta dışarıdan bir ilgi mümkündür. Haziran, Temmuz ve Ağustos 2018 boyunca ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir.

2018 yılında Oğlak burcu yılın ilk üç çeyreğinde kaydedilen ilerlemeden pek de memnun olmasa da şu ana kadar harcadığınız emek size muazzam kazanç getirecektir. Güvendiğiniz insanlara fikirlerinizi paylaşmaya veya ikinci görüş edinmeye alışmalısınız. Yalnız başına karar vermek yerine başkalarının da fikirlerini almak bu sene size yardımcı olacaktır.

Oğlak Burcu Ocak 2018 Yorumu

Çok fazla çaba harcamanız ve çalışmanız gereken bir ay gibi görünüyor. Finansal kazançlar zayıf olabilir, kazandığınız para yetmeyebilir ve bazı maddi kayıplarla karşı karşıya olma olasılıkları söz konusudur. Sağlık alanında endişeler olabilir ve tıbbi fatura masrafları artabilir. Enfeksiyonlar, baş ağrısı, ateş ve diğer sorunlar rahatsız edebilir. Enerji seviyeniz düşük olacak. Çekiciliğiniz, ün ve şöhretinizin bu ay ılımlı kalması muhtemeldir.

Oğlak Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bazı sağlık sorunları başlangıçta sizi rahatsız edecek olsa da, ay sonuna doğru olumlu çıkacaktır. Sizin için yavaş ve sabit ama oldukça şanslı bir ay gibi görünüyor. Kişiliğiniz ve çekiciliğiniz yükselecek gibi görünüyor. Bu sayede genel refahı elde etme gücü verir. Pahalı şeyler satın alınabilir ve nakit paranın artması muhtemeldir. Mali durum ve gelir kaynakları da artış gösterecektir. Bu ay daha iyi sağlığınız olduğu için kazanç kapasitenizin oldukça yüksek olması bekleniyor.

Oğlak Burcu Mart 2018 Yorumu

Mart ayı daha cesur ve korkusuz biri olmanızı sağlıyor. Bu cesareti ve korkusuzluğunuz, maddi durumunuzun düzelmesi ile birlikte zenginliğe doğru sizi yönlendirecek. Refahla birlikte adınız ve ününüz de yükselişte görünüyor. Profesyonel alanda bilgeliğiniz ve hevesli kararlarınız takdir edilmekle kalmaz, aynı zamanda daha iyi finansal duruma neden olur. Geçim kaynaklarının sağlam görünmesi, bu sayede daha iyi maddi refah vaat ediyor.

Oğlak Burcu Nisan 2018 Yorumu

Bir önceki ayın cesaretini ve korkusuzluğunu bu ay da taşıyacaksınız ve hiç bir zorluk sizi yıldırmayacak. Ekonomik anlamda ayaklarınız yere sağlam basacak. Sosyal çevreniz genişleyebilir. İlahi ve maneviyat arayışında, kendinizi kısa bir hac yolculuğu ile bulacaksınız. Akıllıca kararlarınız size iş hayatında onur, şeref, takdir ve saygı kazandıracaktır. Kendinizin iyi bir lider olmasını görebilirsiniz, ancak bu aynı zamanda meslektaşlarınızla ego çatışmalarına yol açabilir. Gücünüz ve prestijiniz ile meslekte ilerleme görünüyor.

Oğlak Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Kendinizi son derece güçlü ve kararlı hissedeceksiniz. İş yerindeki yetkili konumunuzda rahatsız edilmeyecek ve huzurlu olacaksınız. Zihinsel baskılardan kaçınmak isterseniz, iş yerinde veya evde gerçekleşen herhangi bir ego çatışmasından uzak durmaya çalışın. İtibar kazanabilir, onunla bağlantılı olarak çok ün kazanacağınız bir işte yükseliş de görülüyor. Devlet kurumları, yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler için mükemmel yollar olacaktır. Başarı ihtimali yeni girişimler nedeniyle kaçınılmaz ve hatta işverenler bile bazı iyi mali kazançlar bekleyebilir. Sosyal alanınız bu ay genişleyebilir, yeni dostlar edinebilirsiniz. Ancak ilişkileriniz samimi olmayacak, resmi olacak. Genel olarak, bu ay hayatınızı olumlu ve refah içine sokmayı vaat ediyor, ancak herhangi bir hamle yapmadan önce birtakım özen gösterilmelidir.

Oğlak Burcu Haziran 2018 Yorumu

Çalışan bireyler için, Haziran 2018 kariyerinde parlak bir ay olacak. Mali ve profesyonel büyüme olasılığı bekleyebilirsiniz. Yeni projelere girmek ve iş ağını genişletmek için iyi bir zaman gibi görünüyor. Çevrenizdeki kıskanç insanlara dikkat edin, çünkü başarı yolunuza engel yaratmaya çalışabilirler. Sağlık alanında bazı sorunlar yaşanabilir. Yüksek harcamalara neden olabilecekleri için davalardan uzak durmaya çalışın. Ayrıca, iş yerinde veya evde gereksiz tartışmalara girmeye çalışmayın.

Oğlak Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Temmuz 2018 rekabette artışa işaret ediyor. İş yerindeki meslektaşlarınız, artan becerilerinizden haberdar olurlar. Bununla birlikte, çatışmaların mümkün olması nedeniyle işteki çatışmalardan uzak durmalısınız. Dinlenmeye de vakit ayırmalısınız. Eşinizle samimi bir ilişki kurmaya çalışın. Çünkü bazı sorunlar ve tartışmalar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Finansal kazançlar iş ortakları ile artabilir. Dış ticaret, ticaretinizi ve işinizi genişletebileceğinden sizin için yararlı olabilir. Eşiniz de karda kendi payına katkıda bulunuyor gibi görünüyor.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Kariyer alanında çok hızlı bir yükselişe geçebilirsiniz. Dolayısıyla, Ağustos 2018 kariyerde ilerleme belirtileri gösteriyor. Bununla birlikte İş ortakları, finansal kazanç kaynağı olabilir ve iş seyahatleri de verimli gözükmektedir. Belirli çalışma alanınızda büyüme elde etmeniz muhtemeldir. Mali cephede küçük hayal kırıklıkları göz ardı edilemez, bu nedenle tasarruflarınızı akıllıca yönetmek zorunda kalabilirsiniz. Önemli finansal sözler vermeden önce iyi plan yapmaya çalışın.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Yorumu

Eylül 2018 birikimlerinizde yükselişe işaret ediyor. Şansın çoğunlukla sizin lehinize olduğunu görürsünüz. Bazı kısıtlamalar olasılığı olsa da, nakit akışı bu süre zarfında tatmin edici olarak kalacaktır. Ayrıca dini açıdan eğilimli hatta kısa bir hac yolculuğuna çıkmış olabilirsiniz. Ruhsal öğrenme bu ay özel bir yer tutacaktır ve cesaretli olacaksınız.

Oğlak Burcu Ekim 2018 Yorumu

Manevi dünyanızı güçlendireceksiniz ve inanç konularına yöneleceksiniz. Profesyonel iş alanında sizin için cesaret, benlik, yetenek ve yaratıcılıklarınızdan iyi sonuçlar alıyor olacaksınız. Devlet işlerinde ve aile işletmelerinde çalışanlar için kredi ve tanınma bekleniyor. Evde bazı uyumsuzluklar var gibi görünüyor. Ancak sosyal çevrede durumunuz güçlü kalıyor. Eğitim alanında başarı söz konusu olacak. Geçici iş kalıcı hale gelebilir. Ancak aile mülkünden dolayı da anlaşmazlık da olabilir.

Oğlak Burcu Kasım 2018 Yorumu

Bu ay, hükümet işlerinde veya aile işletmelerinde yer alanlar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. Mesleki cephe refah içinde olmalıdır ve hükümet yetkililerinden de destek alabilirsiniz. İşiniz için tanınmış olabilirsiniz. Bu ay içinde, kalıcı bir iş bulma arzularınız ve umudunuzun tamamlandığı görünüyor. Evdeki uyum rahatsızlık verici bir alan olmasına rağmen önemli servet, nakit akışı ve iyi gelir vurgulanmaktadır.

Oğlak Burcu Aralık 2018 Yorumu

Bir önceki aya ait finansal istikrarı sağlayamayabilir, çünkü maddi kazanç olasılıkları azdır. Hükümet işiyle ilgili yurt dışı seyahat olabilir. Herhangi bir skandala girmekten kaçının aynı zamanda bu ay içinde sosyal çevrenizi artırmayı deneyin.

YORUMLAR

  1. Toti dedi ki:

    Is cok önemli parada tabiki ama hicmi ask yok yahu biri beni sevsin Ben dünyayi bile uzaylilara satarim

  2. ismail dedi ki:

    Merhaba Arkadaşlar, 2018 de güzel geçmesi dileğiyle.

DMCA.com Protection Status