Kahve Falında Nehir Görmek

Falda nehir görmek, birden fazla şekilde yorumlanır ve genelde negatif anlamlara gelir. En çok yorumlanan ise bolluk ve bereketi simgelemesidir. Sofranızın bereketi artacak ve ev içerisine adeta bolluk yağacak. İşleriniz bir anda açılacak ve kazancınız hiç beklemediğiniz şekilde artacak. Maddi yönden pe de ummadığınız gelirler elinize geçebilir. Umudunuzu kesmiş olduğunuz yerden yüklü bir para gelebilir ve mal mülk alabilirsiniz. Ya da mal mülk satıp toplu para elde edebilirsiniz. Özellikle bir süredir almak istediğiniz eşya varsa, yakında satın almanız mümkün olacak. Parasal yönden bazı istekleriniz gerçekleşecek. Eğer bir süredir parasızlıktan ertelediğiniz bir şey varsa, yakında bu hayaliniz için gereken paraya sahip olabilirsiniz. Örneğin bir kursa gitmek istiyorsanız ya da bir hobinizi gerçekleştirme hayaliniz varsa, bunlar için gerekli maddi imkana sahip olacaksınız. Kısacası artık kendi istekleriniz için de harcama yapabileceksiniz.

Kahve falında nehir görmek, kısmetlerinizin artması ve önünüze harika fırsatlar çıkması anlamına da gelir. Özellikle aşk hayatına yönelik yorumlandığı zaman çok güzel manalar taşır. Falına bakılan kişi aşk hayatında aradığı mutluluğa erişecek ve tam da gönlünden geçtiği gibi bir yuvası olacak. Eğer bekarsanız, tez zamanda kalbinizi çalacak insan ile nikah masasına oturabilirsiniz. Sizi çok seven bir insan ile dünya evine gireceksiniz. Evliyseniz, eşiniz ile aranızda hiç sorun kalmayabilir ve hatta ona yeniden aşık olabilir, onun hayatınızda olduğu için şükür edebilirsiniz. Sevdiğiniz insan size huzur verecek. Sevildiğinizi bilmek ve hak ettiğiniz değeri görmek, sizi yüceltmesi fazlası ile hoşunuza gidebilir. Aile hayatınızda bereketli ve sevgi dolu günler sizleri bekliyor. Falda nehir çıkması, çok hayırlıdır.

Kahve tabağında nehir anlamı, hane içerisinde geçim kolaylığına ve bolluk bereketin daimi olması, ufak tefek paraların elinize geçmesi ve yeni birikimler yapma şansı elde etmeniz anlamına gelir. Çok güzel kazançlar sağlayarak, aileniz ile planlarınızı gerçekleştirme imkanı elde edebilirsiniz.

Kahve falında nehir ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz. “Falda akarsu görmek” başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status