Kahve Falında Nar Görmek

Falda nar görmek, rızkın her geçen gün daha da artmasına ve elinizin uğur getirdiği işler yapacağınıza yorumlanır. Araladığınız kısmet kapılarından birden fazla kısmet birden önünüze serilebilir. Eğer maddi açıdan beklentileriniz yüksekse, gelecek günlerde bu beklentiler karşılanır ve tez zamanda elinize helal yoldan bol kazanç geçer. Falda çıkan nar sembolü diğer meyveler gibi çok hayırlıdır. Bolluk ve bereketi simgelediği gibi rahat geçimi de simgeler. Falına bakılan kişi maddi sıkıntı içerisinde ise zenginliğe erişir. Bekar olan kişiler ise zengin bir talip ile evlenerek rahat bir hayat sürebilirler.

Kahve falında nar görmek, evli olan kişiler için eşlerinin kazancında artışa ve eve daha çok para girmesine yorumlanır. Eğer yeni bir iş için yatırım yapma ve girişimde bulunma gibi fikirleriniz varsa, bu fikirleriniz için harcadığınız emeğin karşılığını fazlası ile alabilirsiniz.

Kahve Falında Nar Çiçeği Görmek

Hayırlı bir haber almaya ve ardından neşenizin yerine geleceğine yorumlanır. Yeni bir iş ya da eş anlamını da taşır. Evlenmek isteyen kişiler için yeni bir aşkın tohumları atılabilir, evleneceğiniz kişi ile tez zamanda tanışabilirsiniz. Evli olanlar için de bebek müjdesidir.

Kahve Falında Nar Ağacı Görmek

Mal mülk konusunda şanslı bir döneme girmeye ve varlıklarını çoğaltmaya yorumlanır. Birikimleriniz de gün geçtikçe değerlerini katlayabilirler ve rahat bir hayatın kapılarını aralayabilir, bolluk içerisinde yaşayabilirsiniz. Eğer bir süredir elinize geçmeyen ödemeler varsa ve size borcu olan kişiler de erteliyorsa, bu ödemeler yakın vade içerisinde elinize geçer. Karlı işler yapabilir, parasal anlamda elinizi atmış olduğunu her işte çok şanslı hissedebilirsiniz.

Kahve tabağında narın anlamı, hane içerisinde bolluk ve berekete, para sıkıntısı çeken yakınlarınız varsa maddi yönden onların da rahat edeceğine yorumlanır. Özellikle de aile içerisinde parasal sorunlar azalır, neşe ve bereket ile aile fertleriyle bir sofra etrafında toplanabilir, refah ve huzur içerisinde geçinip gidersiniz.

Kahve falında nar ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status