Kahve Falında Midye Görmek

Falda midye görmek, geçmişte yaptığınız bir hatadan dolayı çok pişman olacağınıza ve bu hatanızı telafi etmenin yollarını arayacağınıza yorumlanır. Hatta son günlerde yapılan bir hatanın da fark edilmeden düzeltilmesi için büyük çaba gösterebilirsiniz. Özellikle yanlış anlaşılmalar başınızı ağrıtabilir. Bazı insanlara söylediğiniz sözlerin başka yerlere çekilmesi sizi üzecek. Fesat kişiler ile bir yerde bulunmak ve onlara güvenmiş olmaktan dolayı pişmanlık duyabilirsiniz. Hele ki geçmişte birilerine söylediğiniz sırların bu insanlar yüzünden son zamanda açığa çıkması, bu insanların sizin hayatınızla ilgili bazı şeyleri ifşa etmelerinden dolayı ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Büyük bir panik yaşayacaksınız ve bazı şeyleri birilerinin öğrenmemesi için çok dikkat etmeniz gerekecek. Kendi hayatınızdaki problemlerden dolayı aileniz ve yakın dostlarınız ile ilgilenmeye fırsat bulamayabilirsiniz. Kafanız şu günlerde çok karışık olacak ve zararın neresinden dönülse kardır mantığı ile bir takım kararlar almanız gerekecek.

Kahve falında midye görmek, iş hayatında sabırlı olmanız yönünde bir uyarı manası da taşır. Özellikle yeni girişimde bulunacaklar veya yeni bir projeye başlayacak olanların fazlası ile temkinli olmalarında fayda var. Sabırlı olmalısı ve aklınızdaki projelerin hayata geçmesi için daha doğru zamanı beklemelisiniz. Acele etmeden bazı planların hayata geçmesi sizin için en hayırlısı olacak. Kahve falında midye çıkması, aynı zamanda aşk hayatında da zorlukları simgeler. Falına bakılan kişi sevdiği insan ile bir takım yanlış anlaşılmalardan dolayı zor durumda kalabilir. Özellikle eş ya da sevgilinizin size yalan söylediğini düşünebilir ve onun bazı açıklarını arayabilirsiniz. Eğer fincanın ortasında midye çıkarsa, bu sefer de aşk hayatında sizin söylemiş olduğunuz yalanların ortaya çıkması demektir.

Kahve Falında Midye Kabuğu Görmek

Bu sembol aşk hayatında ortaya çıkacak sürpriz gelişmeler demektir. Eğer sevgiliniz varsa, evlenme kararı alabilirsiniz. Bir kızın falında bu sembol çıkarsa, bu sefer de evlilik teklifi alacağınızı müjdeler. Sevdiğiniz erkek sizinle evlenmek isteyebilir ve bunun için de çok büyük bir sürpriz hazırlıyor olabilir. Bir erkeğin falında midye kabuğu çıkarsa, sevdiği kadının hayatının aşkı olduğunu anlaması ve onunla evlenmek için kolları sıvaması demektir.

Ruya tabir

Kahve tabağında midyenin anlamı, haneden birine yaptığınız yanlışın farkına vararak, onun size yeniden güvenmesi için bu yanlışınızı düzeltmek isteyeceğinize yorumlanır. Birinden zamanında aldığınız borcu bir an önce ödemek isteyebilirsiniz. Ya da zamanında söylediğiniz sözlerden dolayı pişman olup helallik isteyerek, kimseyle küs olmamak için çaba harcayacaksınız.

Kahve falında midye ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status