Kahve Falında Menekşe Görmek

Falda menekşe görmek, son derece nazik ve kırılgan bir karaktere sahip olduğunuzu işaret eder. Bu nedenle çevrenizdeki insanlara karşı da oldukça naif ve sempatik bir tutum içerisindesiniz. Bu doğal haliniz ile insanlar sizi daha çok seviyorlar. Sizin iyi niyetli olmanız nedeni ile insanlar size karşı çok daha iyimser olacaklar. Tanımadığınız veya yeni tanıştığınız insanlar ile iyi geçinecek ve bu kişilerden yarar sağlayacaksınız. Hatta önünüze büyük fırsatlar da sunulabilir. Size bazı tekliflerde bulunabilirler. Bu fırsatları güzel değerlendirmeye çalışın.

Kahve falında menekşe görmek, iyi huylu bir insan olduğunuz için hep güzel şeyler ile anıldığınızı simgeler. Bazı fal yorumcularına göre ise, bekar olanlar için çok iyi bir nasip demektir. Evlilik hayalleri kuruyor olabilirsiniz. Karşınıza çıkacak insan oldukça güzel huylu olacak. Kalbinin güzelliği yüzüne yansımış bir insan ile dünya evine girebilirsiniz. Bu kişi ile izdivaç kurmak güzel bir hayatın kapılarını aralayabilir.

Kahve fincanında menekşe çıkması, bazen de tartışma ortamlarına dikkat etmek yönünde bir uyarıdır. Bir anda sinirlenmemeye dikkat edin. Çünkü sizi kavga ortamına sokmak isteyen ve birileri ile aranızı bozmak isteyen birileri olabilir.

Kahve tabağında menekşenin anlamı, hane içerisinde bir takım huzursuzlukların geride bırakılması, herkesin birbirine karşı daha anlayışlı ve iyimser olması demektir. Hanedeki gerginlik sona erebilir.

Kahve falında menekşe ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status