Kahve Falında Megafon Görmek

Falda megafon görmek, bir süredir beklediğiniz bir haber varsa yakın zamanda size ulaşır. Ancak bu haber sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Örneğin iş başvurusu haberi bekleyen kişilerin kısmetlerinde bu iş olmayabilir ve olumsuz bir yanıt gelebilir. Ya da sınav sonucu bekleyen kişiler için de pek tatmin etmeyen sonuçlar gelebilir. Başkaları sizin hakkınızda çok çaba göstermediğinizi düşünebilirler. İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncelerini değiştirmek için daha fazla çabalamanız hayırlı olacaktır. Özellikle de ailenizin sizinle gurur duymasını ve özgü ile bahsetmesini istiyorsanız, biraz daha dikkatli ve hırslı olmalı, aceleci kararlar almamalısınız.

Kahve falında megafon görmek, sizin ağzınızdan laf almaya çalışan ve aslında kötü niyetli olan birine yorumlanır. Bu kişi size yaklaşmak ve sizden bir şeyler öğrenip başkalarına yetiştirmek için rol yapabilir. Ona karşı işi niyetli yaklaşarak ve bazı sırlarınızı paylaşarak büyük bir hata yapabilirsiniz. Çalışma ortamında da özel hayatınıza ya da başka insanlara dair bir şeyler anlatmamanızda fayda var. Yoksa bu lafların onların kulağına gidebilir. İnsanlar ile aranızın açılmasına sebep olabilir. Kahve fincanının ortasında megafon çıkması, sakladığınız şeyleri ortaya dökmek ve iç sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. Artık saklamaktan bıktığınız bir şey olabilir.

Kahve Falında Kuşun Üstünde Megafon Görmek

Yakın zamanda gelen haberlerin hem sizi hem de aileyi üzmesine, bu haberler karşısında kötü hissetmeye yorumlanır. Örneğin yakın birinin boşanma ya da iflas haberi olabilir. Bu duyduğunuz şey karşısında onlar adına üzüntü duyabilirsiniz. Sevdiklerinizin zor günler atlatması neticesinde siz de onların derdine ortak olabilirsiniz. Kötü gün dostu olmanız gerekebilir.

Kahve tabağında megafonun anlamı, hane içerisinde size önemli bir şeyler söylemek isteyen kişilere yorumlanır. Bu kişiler sizden büyük bir yardım talep edebilirler. Ya da bir yalanın ortaya çıkmasını sağlayabilirler. Belki de bir süredir sizden saklanan bir şey varsa bunları öğrenmenizde aracı olabilirler. Ancak hane içerisinde karışıklıklara dikkat etmeli, iki kişi arasında kalmamaya gayret etmelisiniz. Gönül alıyım derken tam tersi arada siz kalabilirsiniz.

Kahve falında megafon ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status