Kahve Falında Medusa Görmek

Falda medusa görmek, gönül rahatlığına erişmeye ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Üzerinizdeki kötü enerjiden kurtulursunuz. Daha pozitif ve enerjik hissedebilirsiniz. Bazı olaylara karşı bakış açınız değişebilir. Örneğin olumsuz düşünceler içerisinde olduğunuz ve pek de umudunuzun kalmadığınız bir konuda yeniden umudunuz artar. Sizi umutlandıran haberler gelebilir. Yüzünüz gülmeye başlar ve sevdikleriniz de bu duruma çok mutlu olurlar. Sizin enerjiniz yakın çevrenizi de güzel yönden değiştirir. Enerjinizi sevdiklerinize de geçirebilirsiniz.

Kahve falında medusa görmek, büyük engeller atlatmaya ve üzerinizdeki uğursuzluğun ortadan kalkmasına yorumlanır. Yaşamış olduğunuz bir takım talihsiz olayların etkisi üstünüzden kalkar. Artık bunları düşünerek kendinizi üzmek ve karalar bağlamak yerine hayata sımsıkı sarılacağınız günler yakındır. Yaşam enerjinizi artıran haberler gelebilir. Sevdiklerinizden büyük bir destek görebilirsiniz.

Kahve falında medusa şekli görmek, bazı yorumcular tarafından bir kadınla görüşme yapmak ve bu kadınla dertleşmek olarak da yorumlanır. Özellikle bir süredir konuşmak istediğiniz bir kadın varsa ona içinizi açarsınız. Birbirinize anlatmak istediğiniz şeyler olabilir. Merak ettiğiniz bazı şeyleri de bu kadından öğrenebilirsiniz. Kahve fincanının ortasında medusa heykeli çıkarsa, içinizde ukte kalan bir şeyin gerçek olmasına yorumlanır. Uzun süredir hayalini kurduğunuz bir şeye kavuşabilir, çok şaşırabilirsiniz.

Kahve tabağında medusanın anlamı, size karşı kin besleyen bir insanın bu fikrinin değişmesine ve aranızın iyi olmasına yorumlanır. Bu kişi size karşı ön yargılarından kurtularak yavaş yavaş size yakınlaşma çabası içerisinde olabilir. Özellikle de akraba çevresinde sizden uzak duran biri varsa o kişi ile ilerleyen günlerde daha samimi olabilir, daha sık görüşmeye başlayabilirsiniz.

Kahve falında medusa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status