Kahve Falında Maskeli Yüz Görmek

Falda maskeli yüz görmek, çevrenizde size karşı ikiyüzlü davranan ve bir şekilde size kötülüğü dokunacak bir insana yorumlanır. Bu insan ile aranız şimdilerde iyi olabilir. Ancak yakın zamanda bu kişinin gerçek yüzünü anlayabilir ve ona göre de tavrınızı alabilirsiniz. Sizi karşı iyi yanını göstererek, asıl gerçek yüzünüz saklayan bir insanın yakınınızda olması ve hakkınızda pek çok şeyi bilmesi sebebiyle zor durumda kalabilirsiniz. Bu insan sizi yanlış yola da sürükleyebilir. Ya da ağzınızdan çıkacak lafları ileride size karşı kullanabilir.

Kahve falında maskeli yüz görmek, gerçek dostlarınız ile düşmanlarınızı ayırt edebileceğiniz bir olay yaşayacağınıza yorumlanır. Öyle ki başınıza gelecek bir olay sonrasında kimin gerçekte iyiliğinizi ya da kötülüğünüzü istediğini az çok anlayacaksınız. Kendi çıkarları doğrultusunda hareket eden kişilerden zarar görebilirsiniz. Sırf kendi menfaatleri için sizi kullanmak isteyen kişiler olabilir. Bu nedenle sevdikleriniz insanlar ile aranızdaki ilişkiyi yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Size güven vermeyen kişiler ile aranızdaki samimiyeti azaltabilir ve daha mesafeli davranmaya başlayabilirsiniz.

Kahve tabağında maskeli yüzün anlamı, hane içerisinden ortalığı karıştıracak bir insanı işaret eder. Bu kötü niyetli kişi diğer akrabalarınız ile sizi birbirinize düşürmek isteyebilir. Size karşı her ne kadar güler yüzlü olsa da sonunda bu insanın herkese sizi kötülediğini fark etme şansı elde edeceksiniz.

Kahve falında maskeli yüz ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status