Kahve Falında Maske Görmek

Falda maske görmek, sosyal çevrenizde herkesin göründüğü gibi olmadığı ve aslında öğreneceğiniz bazı şeylerin sizi çok şaşırtacağına yorumlanır. Bazı insanlar hakkında duyacağınız şeyler sonrasında şaşkınlığa uğrayabilirsiniz. Hatta hiç beklemediğiniz hal ve davranış içerisinde olabilirler. Yakın dost çevrenizden gerçek yüzünü uzun süredir gizleyen bir insanın size karşı asıl niyetini öğrenebilirsiniz. Bu durum sizi hayal kırıklığına uğratsa da bazı insanların gerçek yönünü görmek sosyal çevrenizde bazı insanları hayatınızdan çıkarmanızı sağlayacak. Bu sayede size bir zararları dokunmayacak. Falda maske çıkması, sizin iyi niyet beslediğiniz bir insanın aslında size karşı düşmanca düşünceler olduğunu öğrenmek anlamına da gelir.

Kahve falında maske görmek, biri hakkında duyacağınız şeylerin sizi çok şaşırtacağına, etrafta dolaşan söylentilerin doğru olduğuna yorumlanır. Belki bir süredir yakın çevreniz sizi bu insan konusunda uyarıyor olabilir. Ancak gerçekleri kendinizin anlayıp öğrenmesi çok daha iyi olacak. Bu sayede o kişi ile adınızın anılmamasını sağlayabilirsiniz. Sizi yanlış yola sürüklemek isteyen kişilere karşı da dikkatli olun.

Kahve Falında Tiyatro Maskesi Görmek

Aile hayatında bir şeylerin ters gittiğine, ancak size belli etmediklerine yorumlanır. Aileniz ya da sevdikleriniz sizden bazı gerçekleri saklıyor olabilirler. Sizin üzülmemeniz için saklanan gerçekleri öğrenebilirsiniz. Ancak asıl niyetlerini anlayacaksınız.

Kahve Falında Maskeli Yüz Görmek

Bu sembol şu anki mevcut koşullarınızdan şikayetçi olacağınız ve daha neşeli, keyifli bir hayat isteyerek, çevrenizi üzeceğinize yorumlanır. Yakın çevrenizi yargılamaktan ve suçlamaktan kaçının. Bazı şeyler tam da sizin istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ancak bunun için sadece sevdiklerinizi suçlamak yerine çaba harcamalısınız.

Kahve Falında Kedi Maskesi Görmek

Sosyal hayatınızda eğlenceli aktivitelere davet edileceğinize, yeni insanlar tanıyacağınıza ve çok güzel ortamlarda çok güzel sohbetler gerçekleştireceğinize yorumlanır. İnsanlar size samimi davranabilirler ve yeni tanıdığınız kişilerden de yakınlık görebilirsiniz.

Kahve tabağında maskenin anlamı, hane içerisinde bir akrabanızın ailenizi size karşı doldurması anlamına gelir. Bu kişi size engel olmak için ailenize bazı şeyler söyleyebilir. Hayatınıza karışan insanların olması sinirlerinizi bozabilir. Bu da zor bir dönem geçirmenize sebep olacak.

Kahve falında maske ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status