Kahve Falında Makas Görmek

Falda makas görmek, sevdikleriniz ile aranızda soğuk rüzgarlar esmesine ve ayrılıklara yorumlanır. Örneğin aile içerisinden kalbinizi kıran ve hiç de hak etmediğiniz sözler sarf eden birileri olabilir. Bazı kişilerle aranız açılabilir. Sizi anlamadıklarını ve inadına üstünüze gittiklerini düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz insan da sizi hiç de suçunuz olmayan bir konuda yargılayabilir, sizi dinlemek yerine başka insanların laflarına inanabilir. Bu gibi durumlar ile mücadele etmeniz gerekebilir ve ilişkiler ciddi hasar görür.

Kahve falında makas görmek, güvendiğiniz bir insandan bir hayal kırıklığı ile karşı karşıya kalmak, bir süre kendi kabuğunuza çekilmek anlamına da gelir. Kalbinizin kırılması sebebi ile bir süre çevreniz ile aranıza mesafe koyabilirsiniz. Özellikle de küs olduğunuz kişiler ile barışmanız pek de kolay olmaz. Çünkü yapılan şeyleri hemen affetmek sizin için gittikçe daha zor hale gelebilir. Kabullenmek istemediğiniz bazı şeyler de olabilir.

Kahve falında ağzı açık makas görmek, kötü şans ve talihe yorumlanır. Çok güvendiğiniz bir şey gerçek olmayabilir. Hatta uzun süredir emek harcanan bir konuda çıkan aksilikler sizin umutlarınızı yitirebilir. Ancak biraz daha sabırlı olmanız ve bir şeyleri hemen kestirip atmamanız gerekiyor. Yoksa ilerleyen zamanlarda kestirip attığınız şeyler için pişmanlık duyarak sıfırdan başlamanıza sebep olabilir.

Kahve tabağında makasın anlamı, borcu olan kişilerin borçlarını zamanında ödemelerine ve endişelerin bitmesine yorumlanır. Ancak ailenizden bir süre ayrı kalmanız gerekebilir. İş ya da eğitim gibi çeşitli sebepler ile sık seyahat yapabilirsiniz ya da bir süreliğine de olsa başka bir yerde yaşamak isteyebilirsiniz.

Kahve falında makas ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status