Kahve Falında Makara Görmek

Falda makara görmek, çalışma hayatında karmaşık bir sürece girmek ve bazı işlerin içinden çıkması zor bir hal almasına yorumlanır. Zor bir sorumluluk üstlenebilirsiniz. Ya da size verilen görevler çok karmaşık olabilir. Çalışan kişiler işlerine daha fazla mesai harcamak zorunda kalabilirler. Özellikle de kendi işini yapan kişiler için stresli günler bekliyor demektir. Eğer eğitim hayatınız devam ediyorsa, yine sınavlarda zorluk çekmek ve eğitim hayatının akmaması için daha çok çalışmak zorunda kalmaya yorumlanır. Aklınız karışabilir ve seçim yaparken geleceğiniz için endişeye düşebilirsiniz.

Kahve falında makara görmek, bazı yorumculara göre de bazı insanlardan beklediğiniz yardımı görememek ve tek başına bırakılmak olarak yorumlanır. Güvendiğiniz insanlar sizi yarı yolda bırakabilirler. Bu yüzden de tek başınıza savaş vermek zorunda kalabilirsiniz. Verilen sözlerin tutulmaması sebebi ile bu kişilere gönül kırgınlıkları olabilir. Kendi işi olanların çalışanları da işlerinden ayrılabilir.

Kahve falında dikiş makarası görmek, yeni imkanlar ile karşılaşmak ve bu imkanların sizi mesleğinizde yükseltmesine yorumlanır. Kendinizi geliştirme imkanı da bulabilirsiniz. Şans sizden yana olur.

Kahve tabağında makaranın anlamı, hane içerisinde size destek vermesini beklediğiniz insanların tam tersi önünüze engel koymasına yorumlanır. Bazı akrabalarınız yüzünden işleriniz aksayabilir. İşlerinize müdahale eden ve bilmişlik yapan kişiler yüzünden zor bir süreç atlatılabilir. Eğer aile içerisinde paylaşılamayan bir şey varsa bu konuda yeniden akrabalar arası çekişme olabilir.

Kahve falında makara ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status