Kahve Falında Mağara Görmek

Falda mağara görmek, bir süredir içinize dert olan şeylerden kurtulmak ve alınacak güzel haberler ile birlikte gönül rahatlığına erişmek anlamına gelir. Kendi iç dünyanızdaki çatışmalar sona erer. Bundan sonra iç dünyanızda daha mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Eğer aile içerisinde bir takım sorunlar ile mücadele ediyorsanız da yakında aile içerisinde geçimsizlik biter. Siz, anne babanız ya da eşiniz daha iyi geçim sağlamaya başlar. Bu şekilde ev hayatında aradığınız huzur sonunda gerçek olur. Eğer ailede dargın olduğunuz kişiler varsa da yakında barışma söz konusu olabilir.

Kahve falında mağara görmek, bazı yorumculara göre yapılan hataların ve söylenen yalanların ortaya çıkmasına yorumlanır. Artık gizli saklı olan şeyler gün yüzüne çıkar ve bu sayede birilerinden bir şey gizlemek zorunda kalmazsınız. Ancak bu süreç hem sizin hem de sevdikleriniz için biraz zor olabilir. Belki bir şeyler kabullenmek gerekebilir. Ya da sakladığınız şeyler için başkaları ile aranız açılabilir. Ancak artık gizli saklı bir hayat yaşamak istemeyeceksiniz.  Eğer fincanın kenarında bu sembol çıkarsa, yakın zamanda yalnızlıktan kurtulmak ve hayatınıza girecek olan birine yorumlanır. Bu kişi size hem dost hem de sevgili olabilir.

Kahve Falında Mağara Adamı Görmek

İş ya da eğitim hayatında karşılaşılan zorluklar yüzünden zor zamanlar atlatmak, daha fazla zaman ayırmaya çalışmak olarak yorumlanır. Sorumluluklarınız bir anda artabilir, sizden çok fazla şey beklenebilir. Bu da sizi umutsuzluğa sürükleyebilir. Eğer bir süredir verilen çabaların sonuç vermediğini düşünüyorsanız, daha fazla emek harcamanız gerekebilir. Biraz daha gayretli olmanız hedeflerinize ulaşmanızda çok önemli olur.

Kahve tabağında mağaranın anlamı, hane içerisinde bazı insanlar ile bir araya gelerek görüşmeye, bir konu hakkında toplantı yapmaya yorumlanır. Belki de mal mülk paylaşımı konuları gündeme gelebilir. Akrabalarınız ile uzlaşma sağlamak için çok dil dökmeniz gerekebilir. Eğer bir ev ile ilgili sorun da varsa sonunda sizin lehinize sonuçlanır.

Kahve falında mağara ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status