Kahve Falında Leopar Görmek

Falda leopar görmek, yapılan harcamalardan dolayı gelecek günlerde pişmanlık yaşamaya yorumlanır. Bazı fuzuli harcamalar sonrasında elinizdeki para eriyebilir ve bu yüzden borca girebilir ya da birikimlerinizi kaybedebilirsiniz. Özellikle bahis ya da kumar gibi kötü alışkanlıklar yüzünden yüksek meblağ para kaybedilebilir. Ya da borsa ve benzeri riskler alan kişiler ilerleyen günlerde zarar edebilirler. Kolay yoldan elde edilen para kısa sürede elinizden çıkabilir. Şu günlerde bütçenizi kontrol ederek, kontrollü harcama yapmanızda fayda vardır. Yapılan lüks harcamalar ve gösteriş yapmak için yapılan masraflar da sizi pişman edebilir. Özellikle bir yerden para gelecek diye masraf yaparsanızi bu paranın zamanında elinize geçmemesi ile zor durumda kalmanız olasıdır.

Kahve falında leopar görmek, aynı zamanda biriyle güç çatışması yaşamak olarak yorumlanır. Yakın çevreden ya da çalışma ortamından size rakip olan birine karşı gösteriş yapmak, ona karşı kendinizi ispatlamaya çalışmak söz konusu olabilir. Bu kişinin övgü alması da sizi rahatsız edecek. Bunu kendinizin hak ettiğini düşünebilirsiniz. Haksızlığa uğramak sizi öfkelendirebilir. Hırs ve öfkeye yenik düşmemeye gayret edin. Eğer fincanın kenarında görürseniz, tanışacağınız bir bayanın size güç ve baskı uygulaması, sizi küçük görmesi anlamına gelir. Bu kadın size hava atarak kıskandırmaya çalışabilir ve rekabet oluşturabilir. Eğer fincanın ortasında görürseniz, aile sorunları karşısında güçlü durmalı ve öfkenize hakim olmalısınız. Bazı akrabalarınız sizi kışkırtmaya kalksa da, bu gibi tuzaklara düşmeyin.

Kahve Falında leopar Deseni Görmek

Aşk hayatında sevdiğiniz insanı birinden kıskanacağınıza yorumlanır. Hatta bu kişiyi rakip gibi görebilirsiniz. Sevgilinizin çevresindeki biri sizi rahatsız edebilir. Ya da çekici biri ile aynı ortamda bulunmasından dolayı huzursuzluk yaşayabilirsiniz.

Kahve tabağında leoparın anlamı,çalışma hayatındaki sorun ve kıskançlıklar yüzünden daha güçlü olmanız ve ailenize de bunu yansıtmamanız gerekebilir. Şu günlerde insan ilişkilerinde otorite figürleri ile aranızda güç rekabeti olabilir. Egosu fazla şişmiş olan birileri yüzünden de hırs yapabilirsiniz. Bu tavırlarından dolayı biri ile artık rekabet ortamı oluşabilir.

Kahve falında leopar ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status