Kahve Falında Lama Görmek

Falda lama görmek, şu günlerde görevlerinizin artacağına, ekstra işler çıkacağına yorumlanır. Hatta bir süredir ertelediğiniz ne kadar iş varsa hepsi bir araya gelebilir. Bu yüzden de yoğun bir döneme gireceksiniz. Ailenize ve dostlarınıza hatta kendinize zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. iş ya da eğitim hayatında size yüklenen sorumluluklar sebebi ile çok çalışmanız ve çabalamanız gerekecek. Eğer gayreti elden bırakmazsanız, sonunda çok güzel ödüller alabilirsiniz. Kendi işini yapan kişiler için de yeni iş seçenekleri araştırmak, yeni bir işe daha girmek ya da işlerini büyütmek olarak yorumlanır. Artık omuzlarınıza daha fazla sorumluluk yüklemeye hazır olduğunuzu hissediyorsanız.

Kahve falında lama görmek, aynı zamanda çok çalışmak ve çok para kazanmak olarak yorumlanır. Hayatınız değişebilir ve önünüze çıkan yeni seçenekler ile birlikte yepyeni imkanlar elde edebilirsiniz. Sevdiklerinizin desteği ile artık zirveyi hedefliyor olacaksınız. Eğer iş hayatında bir süredir kendinizi geri planda tutuyorsanız, bundan sonra tam tersi kendinizi ön plana çıkarma ve fark edilme gayreti içerisinde olabilirsiniz. Özgüveniniz yerine gelecek ve elinize attığınız işlerden hayır göreceksiniz.

Kahve falında beyaz lama görmek, bir süredir anlaşamadığınız ya da orta noktayı bulamadığınız kişiler ile uzlaşacağınıza ve fikirlerinizi kabul edeceklerine yorumlanır. Alacağınız güzel haberler sizi iş hayatında yükseltebilir. Hak edilen mertebeye erişerek, herkesin takdirini görebilirsiniz.

Kahve tabağında lamanın anlamı, haneden birine söz verdiyseniz o sözü tutacağınıza yorumlanır. Hatta bir zamanlar size yardımı olmuş olan birine yardım edebilirsiniz. Şimdi sizin ona destek vermeniz ve yanında olmanız gerekebilir. Dostlarınız zor günlerinde sizden destek ve teselli bekleyebilirler.

Kahve falında lama ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status