Kahve Falında Lades Kemiği Görmek

Falda lades kemiği görmek, daha sabırsız olmak ve başkalarının kalbini kırmaya, bu yüzden de sevdikleriniz ile aranızın açılmasına yorumlanır. Şu günlerde yakınlarınız ile iletişiminizde bir takım yanlış anlaşılmalar olabilir. Sizin sözleriniz ya da verdiğiniz tepkiler yanlış anlaşılabilir ya da hiç söylemek istemeyeceğiniz şeyler ağzınızdan çıkabilir. Bu sebeple de dargınlıklar ortaya çıkabilir. Eğer evliyseniz eşinizin ailesi ile de aranızda bir takım sorunlar çıkması olasıdır. Birbiriniz ile inatlaştığınız biri ile aranızdaki inatlaşma artabilir. Bu kişiye karşı baskın olmak isteseniz de ikiniz de inat yaparak sonrasında aranız bozulabilir.

Kahve falında lades kemiği görmek, sevdikleriniz ile aranızdaki iddialaşmalar sonrasında kazananın siz olmasına, sizden beklenmedik cesaretler sergilemek anlamına da gelir. Mesela kimsenin hayatta yapamaz dediğini bir şeyi sizler yaparak aslında haklı olduğunuzu gösterebilirsiniz. Ama bu gibi durumlarda kırıcı ve inatçı olmamaya gayret edin. Yoksa sonrasında gelecek başarı ile birlikte bir yandan da kalp kırgınlıkları söz konusu olabilir.

Bazı yorumculara göre bu sembol çok bencil ve kendinizi düşünen biri yüzünden zor durumda bırakılmak olarak yorumlanır. Başka birinin hırsı yüzünden siz zarar görebilirsiniz. Mesela iş hayatında sizi kıskanan ya da hep sizden üstün olmaya gayret eden kişiler olabilir. Bu gibi kişiler ile aranızda yaşanan sorunlar kalbinizi kırabilir. Bazı davranışlarına anlam vermekte zorlanabilirsiniz. Özellikle gözünü hırs bürüyen kişilere karşı temkinli olun. Çünkü sizi maşa gibi kullanmak isteyebilirler. Kendi çıkarları için sizi gözünü kırpmadan mağdur bırakabilirler.

Kahve tabağında lades kemiğinin anlamı, hane içerisinde sizinle rekabet içerisinde olan birine ve bu kişinin kendisini sürekli sizinle kıyaslamasına yorumlanır. Bu kişinin davranışlar sizin canınızı sıkabilir. Her şeyi taklit etmesi ya da sizin hakkınız olan şeylere de atılması yüzünden aranızda dargınlık olabilir. Eğer hanede sizi geri planda tutmak isteyen biri varsa, bu kişiye karşı temkinli olun ve her planınızı söylememeye gayret edin.

Kahve falında lades kemiği ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status