Kahve Falında Küvet Görmek

Falda küvet görmek, bekarsanız gönlünüzü birine kaptıracağınızın habercisidir. Aşktan yana şanslı günler yaşayacaksınız. Bir süredir yalnızlıktan dert yanıyorsanız, tanışacağınız insanın tam da sizin aradığınız kişi olduğunu göreceksiniz. Sevgilisi olan ya da evli kişiler de sevdikleri insan ile aralarındaki sevgi bağını kuvvetlendirecekler. Güven problemleri azalmaya başlayacak. Bazı yersiz kıskançlıkları azalacak. Basit sorunları artık büyütmeyeceksiniz.

Kahve falında küvet görmek, aynı zamanda yeni kazanç kapılarının aralanması, şansın açılması, müjdeli haberler almak anlamlarına da gelir. İlerleyen günlerde birileri sizinle irtibata geçebilirler ve size büyük bir fırsat sunabilirler. Sürpriz gelişmelerin ardından hayatınız bir anda değişebilir. Hem özel hayatınızda, hem de iş yaşantınızda bazı yeniliklere açık olmalısınız. Artık bir şeylerin değişmesi gerektiğini sizler de biliyorsunuz. Bunun için kolları sıvama vaktinin geldiğini anlayacaksınız.

Kahve tabağında küvet anlamı, yanlış insana aşık olmak, gizli aşk yaşamak anlamına gelir. Ya da aile bireylerinin onaylamadığı bir insan ile birliktelik yaşamaya başlayabilirsiniz. Her ne kadar aşık olsanız da bu kişinin sizin için doğru insan olmadığını herkes size söyleyecek. Bu nedenle arada kalabilir, seçim yapmak zorunda hissedebilirsiniz.

Kahve falında küvet ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status