Kahve Falında Kuru Kafa Görmek

Falda kurukafa görmek, yaşadığınız ya da çalıştığınız yerde bulunan açık düşmanları simgeler. Sizden hiç hoşlanmayan ve mutsuz olmanızı isteyen bu kişiler bir şekilde sizi mutsuz edecek şeyler planlayabilirler. Bazı sözleriyle de sizi incitmek ve rencide etmek gayretinde de olabilir. Özellikle iş ya da eğitim hayatında ayağınızı kaydırmak isteyen fesat kişilere karşı dikkatli olmanız gerekiyor. Kimsenin elinize koz vermeyin. Yoksa sizi yıldıracak şeyler yapabilirler. Sizi üzmek için ellerinden geleni yapan bu insanlar işinizi her geçen gün zorlaştırabilirler. Özel hayatınızda böyle insanlar varsa, daha fazla tahammül etmek yerine uzaklaşmanız en hayırlısı olacaktır. Size zararı dokunan ve içten içe size düşmanlık yapan kişilerle aynı ortamda bulunmak sadece moralinizi bozacak.

Kahve falında kuru kafa görmek, çevrenizde dost ve düşmanı ayırt etmekte zorlanacağınız zor günler atlatacağınıza yorumlanır. İnsanların gerçek yüzlerini ve size karşı asıl niyetlerini daha net görmek canınızı sıkacak. Ancak bu tarz insanların hayatınızdan çıkması zor olabilir. Güven vermeyen kişiler ile sırlarınızı paylaşmamanız gerekir. Yoksa bu anlattıklarınız başkalarının diline sakız olabilir. Sizin iyi niyetinizi kullanmaya çalışan kişilerle de mesafenizi korumanız en doğrusu olacaktır.

Kahve Falında Kuru Kafa ve İskelet Görmek

Özel hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızı açmak isteyen ve bu yüzden de size iftira atan, sevdiğinizi dolduruşa getiren birileri olabilir. Hatta sevdiğiniz insanı elinizden almaya da kalkabilirler. Bu gibi kötü kalpli ve arsız kişilere karşı süreli uyanık olmalı ve sevdiğiniz insanı da kaybetmemek için fevri davranmamalısınız. Çünkü aranızda çıkan kavgalara başka biri zemin hazırlayacak. Aslında ikinizin de suçu olmayacak.

Kahve Falında Kuru Kafa ve Kemik Görmek

Herkesten gizlenen bir ilişki olarak yorumlanır. Yaşayacağınız aşkı kimsenin öğrenmesini istemeyeceksiniz. Bunun nedeni bu kişinin tanınıyor olması ya da aranızdaki yaş farkı gibi farklı sebepler olabilir. Ancak ilişkinizi gizli kapılar arkasında yaşamanız gerekecek. Bu ilişkiyi kimse öğrenmesin diye çok çaba gösterebilirsiniz.

Kahve tabağında kuru kafanın anlamı, size yıpratan şeyler olacağına ve ailenizin de sizi üzgün görmek istemediğinize yorumlanır. Onlar her ne kadar yüzünüzü güldürmeye çalışsa da yaşanan sorunlar ya da karşılaşılan zorluklar sizi yıldırabilir. Bu durumu sevdiklerinize belli etmemeye çalışsanız da aslında onlar da her şeyin farkındalar.

Kahve falında kuru kafa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status