Kahve Falında Kurbağa Görmek

Falda kurbağa görmek, sizin özel hayatınızdaki mutluluğunuzu kıskanan ve çekemeyen kişiler yüzünden huzurunuz kaçabilir. Üçüncü şahısların sevdikleriniz ile aranızda laf taşıması ya da yalan yanlış bir şeyler anlatması sebebi ile zor durumda kalabilirsiniz. Özellikle sevdiğiniz insan ile başkası yüzünden aranız açılabilir ve tartışabilirsiniz. Başkalarının ilişkinize karışması yaşadığınız aşka hasar verebilir. Özellikle evli olanlar aileleri ve eşleri arasında kalabilirler. Sizinle sürekli uğraşan ve eşinizle aranızı açmaya çalışan kişilere karşı temkinli olun. Bu kişiler yalanları ve iftiraları ile sizi üzmek için her yolu deneyebilirler.

Kahve falında kurbağa görmek, aynı zamanda aldatılmak olarak yorumlanır. Sevdiğiniz insan tarafından ihanete uğrayabilirsiniz. Ya da arkadaşınız sizi yarı yolda bırakabilir. Özel hayatınızda yaşanacak zor günler ile birlikte yeni başlangıçlar yapmanız ve bir şeylere son vermeniz gerekebilir. İlişkinizi gözden geçirip bundan sonrası için önemli bir karar alabilirsiniz. Aldatan kişinin yalanı yakın zamanda ortaya çıkacak.

Kahve Falında Kurbağa Kafası Görmek

Sevdiğiniz insanın gözü dışarıda olabilir ve başkası ile görüştüğünü öğrenebilirsiniz. Ya da falına bakılan kişinin de aklını çelmeye çalışan birileri olabilir. Sevgiliniz olduğunu bildiği halde biri sizinle flört etmek isteyebilir. Şu günlerde özel hayatınızda can sıkıcı olaylar yaşayarak, bazı insanlardan soğuyabilirsiniz. Hatta davranışlarına anlam veremeyeceksiniz.

Kahve falında kurbağa başı görmek, size karşı söylenen yalanları öğrendikten sonra çok şaşırmak ve üzülmek olarak da yorumlanır. Bunu hak etmediğiniz halde size ihanet eden biri olabilir.

Kahve Falında Kurbağa Bacağı Görmek

Uzakta yaşayan biri ile uzak mesafe ilişki yaşayabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz insan ile bir süre başka yerlerde yaşamanız gerekebilir. Uzun süre sevdiklerinizden uzak kalmanızı gerektiren bir durum da söz konusu olabilir. Özlemler artacak ve bir yanda da sorunlarla mücadele etmek zorlaşacak.

Kahve Falında Beyaz Kurbağa Görmek

Sevdiğiniz insanı yalan yanlış duyduğunuz şeyler ile suçlayarak onun günahını alabilirsiniz. Sevdiğinize güven duymamanız ilişkinizi zedeleyecek. Özellikle uzun süredir aranızda devam eden güven problemleri artık işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir.

Kahve Falında Kurbağa Larvası Görmek

Sevdikleriniz ile samimiyetinizi kıskanan ve sizi başkasına kötüleyen, arkanızdan dedikodu yapan korkak birine yorumlanır. Bu kişi her ne kadar başkalarını size karşı kışkırtıyor olsa da bir yandan da sizden çekiniyor. Onun yüzünden sevdikleriniz size ön yargılı davranabilir ve davranışları değişebilir.

Kahve Falında Kurbağa Prens Görmek

Hayatınıza giren kişinin aslında doğru insan olup olmadığını sorgulayacaksınız. Özel hayatınızda şu an mutsuz olabilirsiniz. Ancak biten bir ilişkinin ardından çok mutlu bir ilişkiye başlayabilir ve gelecekte hayatınızdaki doğru insanı, ruh eşini bulabilirsiniz.

Kahve Falında Kurbağa Yavrusu Görmek

Biri ile aranızda bir süredir devam eden sorunlar artık daha da büyüyebilir ve tartışabilir, içinizde biriktirdiğiniz öfkeyi dökebilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlıklara artık sessiz kalmak zor hale gelecek. Küçük bir kıvılcım bu kavgayı başlatabilir.

Kahve Falında Kurbağa Gözü Görmek

Sizi kontrol altında tutmaya çalışan ve hayatınıza çok karışan birine artık katlanmak güç hale gelebilir. Onun bu davranışları sizi her alanda engelliyor. Sevgiliniz de çok kıskanç olması sebebi ile sizi sürekli üzebilir. Onun sizin hayatınızdaki kararları alıp sizi yönetmeye çalışmasına sabır etmek yerine artık bu kişiyi hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Kurbağa Yüzü Görmek

Sizden gizlenen bir şeyler olabilir. Sevdiklerinizin bir süredir sizden sakladığı ve bir türlü açıklayamadığı şeyler yakında gün yüzüne çıkacak. Sırf siz üzülmeyin diye saklamış olsalar da bu duruma çok sinirlenebilirsiniz.

Kahve tabağında kurbağanın anlamı, iş hayatınız ne kadar başarılı olsa da aşk hayatında da bir o kadar sorunlar ile uğraşmanız gerekebilir. Özel hayatınızdaki sorunlar ile mücadele etmek sizi yoracak. Artık kime güveneceğinizi şaşırabilirsiniz.

Kahve falında kurbağa ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status