Kahve Falında Kupa Bardak Görmek

Falda kupa bardak görmek, derin bir sohbet ve karşılıklı anlaşma, sözleşme imzalama gibi anlamlara gelir. İş ya da eğitim hayatında yeni bir anlaşma yapabilir, uzun süredir beklediğiniz bir işten haber gelebilir ya da yeni bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. Özellikle yakın zamanda gizli yürüttüğünüz bir işte başarınız artmaya başlayacak. Böylelikle artık bunu gizli tutmayacak ve başarınızın herkes tarafından bilinmesini isteyeceksiniz.

Kahve falında kupa bardak görmek, gizli yürütülen işlerin olumlu sonuç getirmesi, görüşmelerin iyi sonuçlanması, otoriter kişilerden alınacak destek demektir. İş hayatında tanışacağınız insanlar sizdeki ışığı görebilirler ve fikirlerini onlar tarafından makul gelebilir. Başkaları sizdeki başarı sinyalini fark ederek planlarınıza yatırım yapmak da isteyebilirler. İş hayatında yeni bağlantılar kurmaktan çekinmeyin. Çünkü kendinizi çok iyi ifade edebileceksiniz.

Kahve fincanında kupa bardak şeklinin çıkması, aynı zamanda sosyal hayatın renklenmesi, birden fazla davet almak anlamına da gelir. Arkadaşlarınız sizi bazı etkinliklere davet edebilirler ve yeni insanlar ile tanışmanızda aracı olabilirler. Aşk hayatında ise romantizm dolu günler sizleri bekliyor olacak. Karşı tarafa karşı uyumlu ve sakin bir tavır sergileyebilirsiniz.

Kahve tabağında kupa bardağın anlamı, hane içerisinde akrabalar ile buluşmak, aile içinde sohbet muhabbet ortamının olması, gizli başarıların herkes tarafından duyulması anlamına gelir. Sevdikleriniz sizden duyacakları haberler sonrasında çok mutlu olacaklar ve sizi takdir edecekler.

Kahve falında kupa bardak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status