Kahve Falında Kundak Görmek

Falda kundak görmek, gönlünüzden geçen tüm güzel dileklerin tam da istediğiniz gibi olacağına yorumlanır. Şu günlerde en çok istediğiniz ve en çok canınızı sıkan ve olmuyor diye üzüldüğünüz ne varsa yakında gerçekleşebilir. Örneğin iş bulamayan kişiler yakında başvurdukları işlerden geri dönüş alabilirler. Ya da bir iş teklifi gelebilir. Eğer iş hayatında bazı beklentileriniz varsa, bunlar gerçekleşebilir. Terfi alabilir ya da maaşınızda zam gibi konular gündeme gelebilir. Özellikle kendi işini yapan kişiler için çok bereketli bir dönem olacaktır. Kazancınızın artması ile birlikte iş hayatında rakiplerinize adınızı duyurabilirsiniz. Eğer evlenmek istiyorsanız, yakın zamanda sizin gibi düşünen, ciddi bir ilişki arayışında olan biriyle tanışabilirsiniz. Hayatınızda güzel yenilikler olacak ve bunların hepsi tam da sizin istediğiniz şeyler olacak.

Kahve falında kundak görmek, bazı yorumcular tarafından pek de hayırlı yorumlanmaz. Falına bakılan kişinin güvendiği bir insan tarafından hayal kırıklığına uğratılacağı söylenir. Özellikle eşiniz ya da sevgilinizin bir yalanını yakalayıp, çok şaşırabilirsiniz. Bu gibi ikili ilişkilerde çıkacak sorunlara karşı temkinli olmalı ve hemen tepki vermemelisiniz. Haklıyken haksız duruma düşmemeye özen gösterin.

Kahve tabağında kundağın anlamı, hane içerisinde birine misafir olmak ve bir süre o kişide kalmak anlamına gelir. Bu akrabanız uzakta yaşıyor olabilir ve onu ziyarete giderek bir süre onun evinde vakit geçirmeniz gerekebilir. Bu insanın size ihtiyacı olacak ve bir süre onun yanında olmanız hem sizin hem de onun için iyi olacak.

Kahve falında kundak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status