Kahve Falında Kumru Görmek

Falda kumru görmek, özel hayatınızda uzun süredir hasret kaldığınız mutluluğa sahip olacağınıza yorumlanır. Bekar ve yalnız olanlar yakın zamanda tanışacakları kişi ile mutlu bir aşka yelken açabilirler. Sizi seven ve sahiplenen biri ile yaşayacağınız aşkta her şey tam da gönlünüze göre olacak. Evli ya da ilişkisi olanlar da aşklarını dolu dolu yaşayacaklar. Eğer aşkınızın önünde engeller varsa bunlar kalkacak. Sevdiğiniz insanla aranızdan su sızmayacak ve birbirinizin ruh eşi olduğunuzu düşüneceksiniz. Sevginiz her geçen gün artacak.

Kahve falında kumru görmek, aynı zamanda kırgın olduğunuz insanlar ile barışmak ve sosyal hayatta da mutlu olmak demektir. Bir süredir görüşmediğiniz biri ile yeniden görüşmeye başlayabilir ve dostlarınızın desteğini görebilirsiniz. Sevildiğinizi bilmek sizi mutlu edecek. Sevdiklerinizle çok hoş sohbetler yapabilirsiniz.

Kahve Falında Kumrular Görmek

Yeni dostluklar edinmek ve muhabbetin artması demektir. Yalnız olanlar artık kendilerini yalnız hissetmeyecekler. Sizi seven insanların sayısı artması ile birlikte hal hatır soranınız da çok olacak. Sizi sahiplenen ve sizin için pek çok fedakarlıkta bulunacak dostları da simgeler. Dostlarınızdan ve sevgilinizden yana şanslı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Kahve Falında İki Kumru Görmek

İki kişiden gelecek güzel sözler ve haberler demektir. Bu kişilerle birlikte görüşerek sonrasında çok güzel kararlar alabilirsiniz. Birlikte bir kutlama da yapabilirsiniz. Bir diğer anlamı da sevdiğiniz insan ile romantik bir döneme girmeniz, birbirinize daha çok bağlanmanız ve değerinizi anlamanız demektir. Kafanızdaki beni seviyor mu sorusuna yanıt bulacaksınız.

Kahve Falında Çifte Kumru Görmek

Tutkulu dolu bir aşk yaşamak ve özel hayatta çok mutlu olacağınız gelişmelerin meydana gelmesi demektir. Moralinizi yerine getirecek haberler de alabilirsiniz. Yalnızsanız kalbinizi çalacak kişi size herkesten daha fazla değer vererek hiç yanınızdan ayrılmayacak. Hatta bu kişi ile bir an önce evlenmek isteyebilirsiniz.

Kahve Falında Kumru Kuşu Görmek

Para sıkıntısının sona ermesi ve elinize geçecek para miktarında artış olması ile birlikte rahata erişmek demektir. Bu sayede aileniz de rahat edecek. Borcu olanlar bu dertlerinden kurtulabilirler. Şanslı ve kısmetli bir döneme girecek, paranızın bereketini göreceksiniz.

Kahve tabağında kumrunun anlamı, hanede sizi seven akrabalarınızla daha samimi olabilir, eşiniz ya da sevgilinizle de birlikte herkese örnek olabilirsiniz. Bu samimi ve pozitif havanız herkesi etkileyecek. Sizin mutluluğunuzu gören aileniz de çok mutlu olacaklar.

Kahve falında kumru ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status