Kahve Falında Kule Görmek

Falda kule görmek, bazı davranışlarınızın eleştirilmesi olarak yorumlanır. Belki kibirli, gözü yüksekte ya da kendini beğenmiş hal ve hareketleriniz çevreniz tarafından tepki görebilir. Bu konuda birileri tarafından ikaz edilebilirsiniz. Ya da bazı davranışlarınızın insanlar tarafından yanlış anlaşılması olarak yorumlanır. Belki mevki ve makam sahibi olmanız ya da başka güzel olanaklara sahip olmanız sebebi ile başkaları sizi farklı eleştirebilirler. Sizin değiştiğinizi ve küçük gördüğünüzü söyleyebilirler. Bu gibi olumsuz sözler sizi üzecek. Özellikle sevdiklerinizin sizi böyle değerlendirmesi kırıcı olabilir. Aranıza mesafeler girebilir.

Kahve falında kule görmek, pozitif olarak da yorumlanır. Bazı yorumcular da hayallere erişmek ve meslek hayatında zirveyi görmek olarak yorumlar. Özellikle kendi işinizi yapıyorsanız, hedefiniz neyse ona ulaşmanız an meselesi olabilir. Sürpriz bir şekilde hayatınız değişebilir ve elde edebileceğiniz imkanlar ile birlikte yaşam şartlarınız da tamamen değişebilir. Zenginlik ve makam ve mevki sahibi olmak anlamına da gelir.

Kahve Falında İki Kule Görmek

Bir kişi ile el ele vererek büyük başarılara imza atmak ve ortak işlerin ardından önemli başarılar sağlamak olarak yorumlanır. Evli olan kişiler de eşleri ile birlik ve dayanışma ile birlikte çok zor bir şeyi başarabilirler. Maddi yönden önemli bir yükselme yaşayabilir, daha iyi olanaklara sahip olabilirsiniz. İş hayatında da büyük bir teklif almanız olasıdır.

Kahve Falında Saat Kulesi Görmek

Özel hayatınızda tez zamanda yaşanacak mutlulukların daimi olması demektir. Kısa vadede her şey yoluna girmeye başlayacak ve sevdikleriniz tarafından tebrik edileceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir şeyin de gerçek olması sizi sevindirecek.

Kahve Falında Pizza Kulesi Görmek

Yurt dışında yaşan birinden haber alabilirsiniz ya da bir süredir çıkmak istediğiniz yurt dışı seyahati için önemli bir gelişme olabilir. Seyahat planı yapanlar için yakında yeni yerler göreceklerine yorumlanır. Bir vesile ile yurt dışında çalışmanız da olasıdır.

Kahve Falında Eiffel Kulesi Görmek

Kahve falında eyfel kulesi görmek, uzakta yaşayan birinin size göndereceği haber ile çok mutlu olacaksınız. Hatta yakında size misafirliğe gelebilirler ya da sizi çağırabilirler. Alacağınız bu davet hayatınızda bir fırsat kapısı açabilir.

Kahve Falında Kız Kulesi Görmek

Tanışacağınız yeni biri ile kısa sürede kuracağınız dostluğun ileride büyük faydalar sağlayacağına yorumlanır. Bu kişi size güzel öğüt ve tavsiyeler verebilir. Hatta bazı hayallerinizi desteklemesi hoşunuza gidecek.

Kahve Falında Galata Kulesi Görmek

İş hayatında önemli bir değişim olabilir. Başka bir işte çalışmaya başlayabilir, tayin alabilir ya da çeşitli sebepler ile kariyer yönünüzü değiştirebilirsiniz. Gelecekte büyük bir getiri olacak yatırım yapmanız da olasıdır.Belki mal mülk alım satımı ile önemli kar elde edebilirsiniz.

Kahve tabağında kulenin anlamı, yeni bir iş teklifi almak anlamına gelir. Aileden biri de önemli bir işe girebilir. Evli olanlar eşlerinden müjdeli haberler alacaklar. Eve giren paranın miktarı artabilir. Müjdeli bir haber sonrasında aileniz ile kutlama yapmanız da olasıdır.

Kahve falında kule ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status