Kahve Falında Kulak Görmek

Falda kulak görmek, ailenizin sizinle iftihar etmesi ve gurur duyması, hakkınızda dolaşan güzel laflara yorumlanır. Yakın zamanda yaşanacak bir başarı veya başka bir olay ile birlikte herkes sizden övgü ile bahsedebilir. Hatta ne kadar şanslı biri olduğunuzu da düşünebilirler. Bir anda hayatınızda yaşanacak önemli bir gelişme ile başkalarını şaşırtabilirsiniz. Dostlarınızı ya da akrabalarınızdan duyacağınız bazı şeyler de sizi mutlu edecek. Gelecek haberler ile birlikte neşeniz de yerine gelecektir. Özellikle yakın çevreniz size çok müjdeli bir haber verebilirler.

Kahve falında kulak görmek, aynı zamanda iyi sır saklayan ve güven veren biri olduğunuza ve çevrenizdeki insanların da bu huyunuzu sevdiğine yorumlanır. Herkesin size güvenmesi ve iyi sır tutmanız sebebi ile dostlarınız hep yanınızda olacaklar. Sizinle dertleşerek yine bir şeyler paylaşmak isteyen bir yakınınız da olabilir. Çok iyi sır tutmanız sebebi ile her zaman aranan bir dost olabilirsiniz.

Kahve Falında Büyük Kulak Görmek

Çok büyük bir haber almak olarak yorumlanır. Özellikle bir süredir sizden saklanan önemli bir şeyi öğrenerek bir hayli şaşırabilirsiniz. Bir diğer anlamı da alacağınız kararların çok konuşulması ve eleştirilmesi demektir. Evlilik kararı ya da başka kararlarınız çevrenizde büyük etki yaratabilir. Bir anda herkes sizi konuşmaya başlayabilir ve hakkınızdaki haberler dilden dile dolaşabilir.

Kahve Falında Tavşan Kulağı Görmek

Başkaları hakkında duyacağınız şeyler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Özellikle bir insanın sizi ve çevrenizi kandırdığını,  büyük bir yalancı olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu durum sizin duyduğunuz güveni sarsacak ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Çok güvendiğiniz biri bir anda gözünüzde başka birine dönüşebilir ve ona karşı bakış açınız da tamamen değişebilir.

Kahve falında uzun kulaklı tavşan görmek, sizin hakkınızda yapılan dedikoduların kulağınıza gelmesi ve buna üzülmek demektir. Dost sandığınız bir insanın aslında sizi çekiştirdiğini öğrenerek büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sırlarınızı paylaştığınız biri de bunları başkasına anlatarak güveninizi tamamen sarsabilir.

Kahve falında büyük kulaklı tavşan görmek, ağzınızdan laf almaya çalışan birine yorumlanır. Bu kişi size karşı iyimser yaklaşsa da niyeti çok farklı olabilir. Sizi sözleri ile yanıltabilir. Bazı insanların sözlerine hemen kanmayın.

Kahve Falında Uzun Kulak Görmek

Birinden gelecek bir haber ile bir işiniz hallolacak. Özellikle iş arayan kişiler alacakları güzel haberler ile mutlu olacaklar. Bir yakınınız size aracı olarak bir dileğinizin gerçekleşmesini sağlayabilir. Sizin hakkınızda başkalarına güzel şeyler anlatacak bu kişi sayesinde önemli bir fırsat elde etmeniz olasıdır.

Kahve Falında Uzun Kulaklı Köpek Görmek

Sadık bir dosta yorumlanır. Bu dostunuz aranızda ne yaşanırsa yaşansın sırlarınızı tutarak, sizi de kötülüklerden koruyacak. Kötü niyetli insanlara karşı sizi uyarabilir. Her ne olursa olsun hep size destek verecek. Belki aranızda dargınlık olabilir. Ancak yine bir araya gelerek, dertleşebilir ve birbirinize manevi destek verebilirsiniz.

Kahve Falında Kepçe Kulak Görmek

Borçların çoğalması ve maddi zorluklar yaşamak olarak yorumlanır. Özellikle size verdiği sözleri tutmayan kişiler yüzünden zor durumda kalabilirsiniz. Ödemelerinizi zamanında alamamak ya da başka sebeplerle maddi yönden birileri size zarar verebilir.

Kahve Falında Kulağına Bir Şey Fısıldamak Görmek

Çok önemli bir haber öğrenmek olarak yorumlanır. Birinin bebek müjdesi ya da evlilik gibi çok önemli bir haberini ilk size söyleyebilir. Bu sırrı bir süre saklamanız gerekebilir. Ancak içiniz kıpır kıpır olacak ve aslında bu müjdeli haberi herkesle paylaşmak isteyeceksiniz.

Kahve tabağında kulağın anlamı, bir süredir görmediğiniz akrabalarınız ile bir araya gelerek onlardan birçok haber almak olarak yorumlanır. Hatta alacağınız bu haberler sizi bir hayli şaşırtabilir. İlerleyen günlerde aileden biri de sizi arayarak ya da görüşmek istediğini söyleyerek sizinle dertleşmek isteyebilir.

Kahve falında kulak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status