Kahve Falında Kulaç Atmak

Falda kulaç atan birini görmek, aile içerisinde en çok mücadele eden insanın siz olduğunuza ve bu yönünüz ile de herkesin sizi takdir ettiğine yorumlanır. Sürekli bir şeyler için çaba harcamanız, evi çekip çevirmeniz ve üzerinizdeki tüm sorumluluklar size çok fazla ağır gelmeye başlayabilir. Artık rahat nefes almak isteyebilirsiniz, ancak çevrenizdeki kimse anlayışlı olmayacak. Sorumluluklarınızdan kaçmak sizin için zor olacak.

Kahve falında kulaç atmak, aynı zamanda zor yoldan kazanılan para anlamına da gelir. Yaptığınız işten pek memnun olmayabilirsiniz. Bir süredir işinizi değiştirmek istiyorsanız, yakında önünüze çıkacak yeni iş fırsatı sayesinde biraz daha rahat çalışma şartlarına sahip olabileceksiniz.

Kahve tabağında kulaç atan birinin anlamı, hayat mücadelesinin sizi yıldırdığı ve artık aileden başkalarının da sorumluluk alması için çaba göstermeniz yönünde yorumlanır. Özellikle eşiniz size bu konuda pek yardımda bulunmuyor olabilir. Tüm işin sizin üzerine yıkılması sebebiyle zor günler geçirebilirsiniz.

Kahve falında kulaç atmak ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status