Kahve Falında Kukla Görmek

Falda kukla görmek, yaptığınız iyilikler sonrası hüsrana uğramak olarak yorumlanır. Bir kişiye çok fazla yardımınız dokunmuş olabilir. Ancak aynı karşılığı o kişiden bulamayacaksınız. Adeta iyi niyetleriniz suistimal edilecek. Size güler yüzlü ve samimi davranan insanların asıl niyetlerini anlayacaksınız. Bu sayede aslında dost ile düşmanı ayırt edebilecek ve gerçek dostlarınızı öğrenebileceksiniz. Sizinle çıkar ilişkisi kuran kişileri sonunda foyası ortaya çıkacak.

Kahve falında kukla görmek, bazen de sizi yönlendirmek ve aklınızı çelmek isteyen bir insana yorumlanır. Her kararınızda bu kişinin etkisi altında kalıyor olabilirsiniz. Ancak artık gerçeklerin farkına varabileceksiniz. Başkasının sizi maşa gibi kullanmasına izin vermeyin. Yoksa çok pişman olacağınız şeyler yaşayabilirsiniz. insanların size karşı niyetlerini sorgulamanızda fayda var. Çıkarsız ilişkilere değer verin. Sizler de çıkar için biri ile samimi olmaktan kaçının. Yoksa bu durum size yarar yerine zarar getirebilir.

Kahve fincanında kukla sembolünün anlamı, bazı fal yorumcuları tarafından bağımsız olmaya ihtiyaç duyacağınız anlamına gelir. Her konuda sizi yönlendiren ya da dolduruşa getiren insanlara karşı temkinli olun. Kendi kararlarınızı kendi iradeniz ile vermeye çalışın. Eğer bir hayaliniz varsa, ulaşmak için kimseye ihtiyaç duymamaya özen gösterin. Kendi ayaklarınızın üzerinde durmak istiyor olabilirsiniz. Ancak başkalarının düşüncelerine bağımlı yaşamazsanız bu mümkün olacak.

Kahve tabağında kukla çıkması, hanede fırsatçı insanlara işaret eder. Bu kişiler siz ya da ailenizi bir konuda kullanmak istiyor olabilirler. Eğer onlara yüz verirseniz, paçayı zor kurtaracaksınız. Kendinizi kullandırmamaya özen gösterin.

Kahve falında kukla ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de anlamlarını öğrenmek için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Asl akcin dedi ki:

    Aileler her vakitte yanımda olmak zorunda nda yete4rrrrrrrrr yaaaa

DMCA.com Protection Status