Kahve Falında Kubbe Görmek

Falda kubbe görmek, emek harcanan bir işte beklenen sonucun alınması, zirveye ulaşmak ve dileklerin kabul olması anlamlarına gelir. Eğer bir süredir sonuç alamadığınız bir iş varsa, çok yakında bu işte başarı sizden yana olacak. Artık emeklerinizin karşılığını almaya başlamak sizi mutlu edecek ve bu da hayatınızın pek çok alanına yansıyacak. Hedeflerinizde ne varsa, biraz da yaklaşabilirsiniz. Bazı sıkıntıların geride kalması sizi çok cesaretlendirebilir ve özellikle maddi yönden ya da iş hayatında daha ciddi kararlar alabilirsiniz. Bir adım atmanız gerekecek bir konu olabilir. Bu ertelediğiniz şeyde atacağınız adım sayesinde gelecekte pişmanlık yaşamayacaksınız.

Kahve falında kubbe görmek, büyük mertebelere ulaşmak, kariyerde yükselişe geçmek manalarına da gelir. Falına bakılan kişi iş ya da eğitim hayatında çok hızlı bir yükseliş yakalayabilir. Önüne açılan fırsat kapıları sayesinde geleceğe yönelik iyi yatırımlar yapabilirsiniz. Aynı zamanda iç huzurunuz da artabilir. Manevi yönden de kendinizi eskiye oranla çok daha iyi hissedebilirsiniz. Kendinizi daha huzurlu ve parasal yönden de garantide hissettirmek, enerjinizi artıracak. Verimli çalışabilir ve daha fazla fayda sağlayabilirsiniz. Azminiz sayesinde başarı hep sizden yana olacak.

Kahve Falında Cami Kubbesi Görmek

Bu sembol sosyal çevrede çok sevilen bir insan olduğunuzu simgeler. Hatta şu günlerde arkadaşlarınız sizi fazlası ile arayıp bir yerlere davet edebilirler. İçine kapanık ve herkesten uzak durmamalı, dostlarınızın tekliflerine daha ılımlı yaklaşmalısınız. Ne kadar sosyal bir insan olursanız, önünüze çıkacak fırsatlar da o kadar fazla olacaktır. Eğer bekarsanız, evlilik gündeminize gelebilir. Özellikle bekar olan erkekler için bu sembol gönlüne göre bir kadın ile evlenmek demektir. Eşiniz adeta hayallerinizdeki karaktere sahip olacak. Bekar kızlar için de zengin bir kısmet manasına gelir. Evlenme kararı alacağınız erkek çok zengin biri olabilir.

Kahve tabağında kubbenin anlamı, hane içerisinde başarılarınızın konuşulacağına ve akrabalarınızın sizi takdir edeceğine işarettir. Sizi seven insanlar hep daha iyi şeyleri hak ettiğinizi biliyorlar. Bu nedenle de sizi daha güzel yerlerde görmek onları sevindirecek.

Kahve falında kubbe ne anlama gelir?” yorumunu okuduktan sonra, falınızda çıkan diğer sembollerin de yorumlarına bakmak için kahve falı sözlüğü köşemizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Alv dedi ki:

    Fincanda kubbe,kubbenin sağ tarafinda yarım beyaz kalp gibi icinde kuşun üstune binmis kişi,tesekkurederim

DMCA.com Protection Status