Kova Burcu Temmuz 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Temmuz ayında kova burcu duygusal yönden dalgalanmalar yaşayabilirler. Herkesi mutlu etmek için ailenle daha fazla zaman geçirmeyi denemelisin. Kültür ve dine karşı artan bir ilgi olabilir. Size başarı ve onur getirecek bazı yaratıcı çalışmalarda yer alacaksınız. Kötü davranışlarınız nedeniyle bazı aceleci kararlar alabilirsiniz. Gecikmeler ve ciddi endişeler yaratabileceğinden, sözlerinde dikkatli olmalı ve kalp kırmamaya gayret etmelisin. Sakin bir profili koruyun ve kavgalardan kaçının. Yaşam tarzınıza dair konuşmalarla insanların dikkatini çekebilirsiniz. Sağlık durumunuz etkilenebilir ve zamanında dikkat ve bakım gerektirebilir.

Temmuz’da kova burçları yakınlarınızdan veya akraba ve arkadaşlarla bir araya gelmek için farklı vesileler söz konusu olabilir. Uzun süredir görmediğin insanlar ile bir araya gelebilirsin. Birçok kova burcu evde insanları toplayacak ve bu çok duygusal bir olay olacak. Temmuz ayında, belgelere bir miktar bağlılık gerektiren önemli bir karar vereceksin. Ciddi meseleler üzerine düşünmen ve acele karar vermemen gerekebilir.

Temmuz ayında kendi çocuğunuzla ilgili önemli performans görevleriniz veya çocuklarla ilgili çalışmalarınız olacaktır (böyle bir alanda çalışıyorsanız). Bu ay, seyahat için hazırlanacaksınız ya da bir iş gezisine çıkacaksınız ya da bir tatil için seyahat edeceksiniz. Böyle bir yolculuk, akrabalarınız, arkadaşlarınız veya yeni tanıdıklarınız gibi farklı kişilerle iletişim kurmanızı sağlayabilir. Bu aylarda bir avantaj elde edeceksiniz ya da kişisel bir menfaatiniz olacak.

Temmuz ayında bazılarınız başka bir yerleşimde bulunan bir mülk için seyahat edecek. Artık çeşitli tatil yerlerinden çeşitli insanlarla iletişime açık olmak önemli olacak. Böylelikle bilginizi zenginleştirecek, enerjiniz artacak ve geleceğe dair yeni fikirler ortaya çıkacaktır. Yanlış anlaşılmaları veya endişeleri aşmak, çoğunlukla ani tepkiler veya aşırı duyarlılıktan kaynaklanan geçici olacaktır.

Bu ay, aşk hayatın hakkında özel bir şey yaşayacaksın. İşinizde veya kamu faaliyetinizde, bir konuşma, öneri veya fikirden keyif alacaksınız. Başka bir şehirden veya ülkeden biriyle yeni profesyonel veya kamuya açık bağlantılar var. Temmuz, bir çocuk ya da genç ile ilgili özel bir kutlama ile bir araya gelebilirsiniz. Bu ay beklenmedik paralar ortaya çıkacak ya da ek gelir ortaya çıkabilir. Ancak, Temmuz ayında, gereksiz şeylere veya duygusal bir tepki olarak para harcamanız muhtemeldir.

Kova Burcu Temmuz 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, sevginiz güzel ve güvenilir bir ilişkiye dönüşebilir. Sevdiğiniz insan ile geleceğe dair ciddi ve güzel kararlar alabilirsiniz. Aşk partnerinle evlenebilirsin. İşler çok yavaş olabileceğinden sabırlı olun. Çiftler normal bir döneme sahip olacak ve rutinleri ile meşgul kalacaktır.

Kova Burcu Temmuz 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Mali durumunuz bu ay iyi olacaktır ve borçlarınızın çoğu temizlenebilir. Finansal yükünüz rahatlayacak ve paranızı tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. Ailenizin mali ihtiyaçlarını yerine getirme konusunda takdirle karşılanacaksınız. Bu ay boyunca çok normal harcamalar olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status