Kova Burcu Şubat 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Şubat ayında kova burcu bağımsızlık ve girişimin hayatınızı dikte ettiğini öngörür. Ne istersen, bunu gerçekleştirebilirsin. Bu ay diğer insanlara bağımlı değilsiniz. Kendinizi başkalarına uyarlamaya hiç gerek yoktur. Öte yandan başkaları kova burcuna bu ay itaat edecektir. 10 Şubat günü Venüs balık burcuna giriyor. Bu nedenle başkalarına daha hoşgörülü davranmayı ve hayatınıza istikrar ve güvenliği getirmenin keyfine varabilirsiniz. Aşk hayatında ise daha fazla fiziksel bir bağlantının üzerine odaklanabilirsiniz ve bir ilişkide eşinizle daha fazla tutku isteyebilirsiniz. Bekarsanız, yeni bir ilişki kurmak için çaba harcanabilir. Bekar olanlar sizi şımartacağını düşündüğünüz ve fiziksel olarak cazip bulacağınız birinin hayatınızda olmasını isteyebilirsiniz.

17 Şubat‘ta Merkür balık burcuna giriyor ve 18 Şubat‘ta Güneş balık burcuna geçiş yapıyor. Bu nedenle hayatınızdaki istikrarı ve güvenliği artırmaya odaklandığınızda kendinizi daha iyi hissedersiniz. Hatta eylemlerinize ve seçimlerinize kendinizden emin olarak karar verebilirsiniz. Bunun için harekete geçmek veya karar vermek daha uzun sürebilir, bazen inatçı gibi görünebilirsiniz. Ancak daha garantici olacaksınız. Daha dengeli ve mantıklı olmaya çalışabilir ve bu size güveninizi sağlamak ve işleri hızlandırmak için yardımcı olabilir. Mali durumunuzu iyileştirmek ve daha güvenli hissetmek için mali konulara, finansal planlara ve finansal bilgilere odaklanabilirsiniz.

15 Şubat‘ta kova burcunda bir güneş tutulması meydana geliyor. Bu nedenle hayatınızdaki yeni bir başlangıç üzerinde odaklanmak için harika bir zaman olabilir. Yeni bir projeye giriş yapabilir, yeni fırsatlar yaratabilir, yeni olasılıkların kilidini açabilir ve önümüzdeki yıllar boyunca sürebilecek yeni bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Yeni bir başlangıç için daha fazla enerji ve heyecana sahip olabilirsiniz. Ayrıca en çok sizi neyin heyecanlandırdığına odaklanabilirsiniz. Hatta hayatınıza sağlıklı ve olumlu değişiklikler getirebilirsiniz. Harekete geçmeye hazır olduğunuzu ve inisiyatif kullanmaya hazır olduğunuzu hissedebilirsiniz. İstediğinize odaklanabilirsiniz. Kendinizi daha fazla öncelikli hale getirmeye çalışın. Daha çok ön planda olmayı arzuluyor olacaksınız. Güneş tutulmaları yeni aylara karşılık gelir ve öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Kova Burcu Şubat 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Kova burcu için Şubat ayında aşk hayatı ve ilişkilerde en iyi günler 23 Şubat ve 24 Şubat olacak. Aile ilişkilerinin bu ay stresli bir döneme girmesi olasıdır. Çocuklarla ve kardeşlerinizle ilgili sorunlarınız olabilir. Bunlar temel olarak yanlış anlamalardan kaynaklanmaktadır ve hoşgörü ve karşılıklı konuşmayla çözülebilir. Eşinizle olan ilişki çoğunlukla ahenkli olacaktır. Bekar olanlar yanlarına yakışan biri ile aşka yelken açabilirler.

Kova Burcu Şubat 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kova burcu için Şubat ayında para, kariyer ve iş hayatında en iyi günler 16 Şubat ve 17 Şubat olacak. Profesyonel beklentilerinizi özenle geliştirmeye çalışacaksın. Kariyer hayatında bu ay iddialısın. Maddi yönden de başarılı bir ay seni bekliyor. Eşinizin kazancı da artabilir. Aileniz para yönünden destek olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status