Kova Burcu Ocak 2021 Aylık Yorumu

Kova Burcu Aylık Burç – Ocak 2021

2021 yılının Ocak ayında kova burcu, bu ay manevi düşünmekten ve manevi sosyal ağlar ve arkadaşlarla kaynaşmaktan yararlanacaklar. İş cephesinde değişiklikler artık beklenebilir. Kısa vadeli projeler için yurtdışında iş ilanı da alabilirsiniz. Zihinsel ve duygusal olarak gizli duygularınız artık sizi çok stresli hale getirebilir ve tüm iş ve aile baskısından kurtulmak için manevi bir yolculuğa çıkmak isteyebilirsiniz. Venüs uygun bir konumda olduğu için, arkadaşlarınızdan ve iyi dileklerinizden destek bekleyebilirsiniz. Her gün meditasyon yapıp dua ederseniz, profesyonel olarak veya kişisel olarak başarılı olacaksınız.

Aşk İlişkisi: 11. evinizdeki Venüs, sevgilinizi ve hayat arkadaşınızı aramak için daha fazla sosyalleşmenize neden olabileceğinden, şimdi odak noktanız aşk olabilir, ancak Mars’ın konumu nedeniyle çok fazla cesaretiniz olabilir. Bu insanlar tarafından beğenilmeyebilir. Başkalarına ve özellikle partnerinize otoriter görünebilirsiniz ve onlar sizin acımasız ve kızgın olduğunuzu düşünebilirler ki bu doğru değildir. Venüs sizi zarif yapabilir, ancak Güneş Jüpiter Satürn ve Merkür 12. evde olduğundan, bu, ego ve yanlış iletişim nedeniyle ilişkilerinizi bozabilir. Yani dikkatli ol.

Finans: Venüs iyi bir konumda olduğu için bu ay para akışı sizin için iyi olacak. Önceki aylarda yaşadığınız herhangi bir düzensizlik ve finansal stres bu ay geri alınacaktır. Takılıp kalmış ödemeler size Tanrı’nın lütfuyla ulaşabilir, evdeki büyükleriniz size olumlu yönde rehberlik edecek ve tasarruf konusunda size bir iki şey öğretecektir. Kredi ve borçlarınızı kardeşlerinizin ve arkadaşlarınızın yardımıyla temizleyebilir, bundan sonra hayatınızda yepyeni bir sayfa açabilirsiniz.

Ruya tabir

Kariyer: Bu ay profesyonel gelişim gösteriyor ancak engelsiz değil. Kariyerinizde istediğiniz kadar büyüyebilirsiniz, ancak cesaretinizi ve cesaretinizi olumlu bir şekilde kullanırsanız. Başarıya giden yolda engelleriniz olacak, ancak Mars bu ay Koç burcuna iyi bir şekilde yerleştirildiği için bunları teker teker kaldırmayı bileceksiniz. Patronunuzla maaş artışı ve iş rolü hakkında konuşabilirsiniz, hak ettiğiniz şeyi talep etme cesaretine sahip olursunuz.

Bakınız: Kova 2021 Yorumu

İş dünyası: Ortaklık işi bu ay sizin için biraz sıkıcı olabilir. Gelecekteki iş ortaklarınızla tanışabilir ve onlarla iyi anlaşmalar yapabilirsiniz, ancak cesaretiniz bazı tartışmalara yol açabilir ve size kızabilirler. İşinizde çok fazla rekabet olacak ama cesaretinizle anlaşmaları elde edebilirsiniz. Sözleşmeler ve ihaleler konusunda dikkatlice karar vermelisiniz. Herhangi bir şeye yatırım yapmadan önce dikkatli olun.

Profesyoneller: Kova burcu profesyonelleri, hayattaki herhangi bir konuda kanıta dayalı tartışmayı seven doğası gereği araştırma severlerdir. Herhangi bir şey yapmadan önce her şeyi (herhangi bir eylemin avantajları ve dezavantajları) bilmeyi severler. İşteki yaşlılarınız bu ay bilgi ve deneyimlerinizi takdir edecekler. Ancak başkalarının övgülerinden çok bencil olmamak için dikkatli olun. Topraklanmış ve alçakgönüllü kalmalısınız. Aşırı cesaretiniz ve egoist düşünceniz kariyer gelişiminizi etkileyebilir. Yurt dışına gitmek mümkündür.

Sağlık: Şu anda sağlığınız olumsuz olabilir ve bazı tıbbi müdahaleye ihtiyacınız olabilir. Baş ağrısı veya iş stresi gibi dakika problemleriniz ne olursa olsun, derhal ve kapsamlı bir şekilde kontrol edilmelidir. Sağlığınızı hafife almayın. Her zaman ne yediğinize dikkat edin. Günlük egzersiz ve meditasyon yaparsanız, artık sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Eğitim: Öğrenciler iyi bir ay geçirebilirler ve yurtdışına gitmeye çalışanlar çok çalıştıkları ve ebeveynlerini dinledikleri sürece başarılı olabilirler. Profesörleriyle seyahat ederken ve iletişim kurarken cesur olmalılar. Akıllı davranmaya çalışmamalı, öğretmenlerinin tavsiyelerini dikkatle dinlemelidirler. Öğrenim kredisi, eğitim kurumunu isteyen öğrenciler ve kendi seçtikleri kursu tercih eden öğrenciler lehine şans bulabilirler. Öğrenciler iş konularında ve rekabetçi sınavlarda bile şanslı olabilirler. Mutlu olabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status