Kova Burcu Ocak 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Ocak ayında kova burcu kendine inancı tam olacak ve bir süre kendi kabuğunuza çekilerek, tek başınıza kararlar vermek ve düşünmek isteyebilirsiniz. 11 Ocak tarihinde oğlak burcunda Merkür geçişi oluyor. Bu geçişle birlikte fikirlerinizi ve düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşmaya hazır olduğunuz sürece beklemek isteyebilirsiniz. Diğer kişilerle fikirlerinizi paylaşmak konusunda tedirgin olacaksınız. Özellikle başkalarının kötü enerjisi sizi ürkütebilir. Bu ay aktif bir hayal gücünüz olabilir. Fikirlerinizi hayata geçirmeden başkalarıyla paylaşmamakta kararlı olacaksınız.

Venüs 17 Ocak‘ta kova burcuna giriyor ve sevdiğiniz insanlardan daha fazla ilgi görmekten keyif alıyor olacaksınız. Daha çekici, şehvetli, mesafeli ve cazibeli olabilirsiniz. Daha fazla sevecen ve romantik, yaratıcı ve hoş olabilirsiniz ve daha fazla sosyal olmak isteyebilirsiniz.

Güneş, 19 Ocak‘ta kova burcuna giriyor. İşlerinizi daha rahat konsantre olabileceksiniz. Ne istediğinize odaklanabilirsiniz ve hayatınızda yeni bir başlangıç için çalışabilirsiniz. Gelecek hayalleri hakkında daha hevesli ve olumlu olabilirsiniz. Bu sizi biraz aceleci yapabilir.

Merkür 31 Ocak‘ta kova burcuna taşınıyor. Zihinsel enerjiniz son derecek yüksek olacak. Fikirleriniz ve planlarınızda daha net ve anlaşılabilir olabilirsiniz. Aklınızda ne olduğunu başkalarıyla paylaşabilir ve düşüncelerinizi özgürce açabilirsiniz.

Mars 26 Ocak tarihinde yay burcuna girdiğinde, geleceğiniz için umutlar ve hayalleri sürdürmek için daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak fırsatlar arayışında olacaksınız. Değişikliklere daha açık olabilir, daha bağımsız hissedebilir ve bir sürü yeni insanla tanışabilir, sosyal çevrenizi genişletebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilir, yeni sosyal gruplara katılabilir veya mutlu olmak için yeni nedenler bulabilirsiniz.

2 Ocak günü, yöneticiniz olan Uranüs koç burcunda gerilemesini sonlandırıyor. Son birkaç ay içinde zihinsel değişikliklerle, düşüncelerinizle ve planlarınızla uğraşıyor ya da ince düşüncelere kapılmış olabilirsiniz. Gerileme sona erdiğine göre her zamanki benliğinize daha çok benziyor olacak ve alışılmadık fikirlerden ve değişim planlarından en iyi şekilde yararlanmaya çalışacaksınız.

1 Ocak tarihinde yengeç burcuna dolunay oluşuyor. Bu dolunayla birlikte işle ilgili sorunları halledebilir, iş projelerini bitirebilir, küçük görevleri ve işleri kendiliğinden halledebilir ve çok iş alabilirsiniz. Bu nedenle kendinizi zorlamaya çalışmayın, aksi takdirde strese gireceksiniz.

15 Ocak‘ta Oğlak burcunda yeni ay ortaya çıkıyor ve arka planda veya perde arkasında bir şeyler yapmak, bir şeyler bırakmak, aktif bir hayal gücünüz varsa veya maneviyat için çalışmakta bir fırsat arayabilirsiniz.

31 Ocak tarihinde aslan burcunda bir ay tutulması gerçekleşiyor ve bu 2018 yılının ilk tutulmasıdır. Yaşamınızdaki biriyle daha yakınlaşabilir, ilişkilerde sorunları çözebilir veya birisinden uzaklaşabilirsiniz. Artık sizi mutlu eden insanların hayatınızda olmasını istiyorsunuz. Denge seviyenizi artırabilir, hayatınıza barış getirebilir veya daha fazla uzlaşma sağlayabilirsiniz. Tutulmalar öncesi ve sonrası altı aya kadar etkileyebilir.

Kova Burcu Ocak 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Kova burcu için Ocak ayında aşk ve ilişkilerde en iyi günler 26 Ocak, 27 Ocak ve 28 Ocak olacak. Ayın başında sevdiğiniz insanla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir ve bir süre ayrı kalmanız gerekebilir. Ancak ayın sonlarına doğru ilişkilerde ya mutlu başlangıçlar ya da bitişler olacak. Partnerinizin size inanmasını istiyor olacaksınız. Bekar olan kova burçları ayın son günlerinde tanışacakları birinden etkilenebilirler.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2018 Yorumu

Kova Burcu Ocak 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kova burcu için Ocak ayında iş hayatı, para ve kariyerde en iyi günler 20 Ocak ve 21 Ocak olacak. Bu ay kafanız karışabilir ve tek başınıza bir şeyler başarma arzusunda olabilirsiniz. Yalnız hareket ederek bir şeyleri çevrenize kanıtlayacaksınız. Özellikle ayın ortalarında maddi sorunlar olabilir. Ancak ay sonuna doğru bütçeniz normale dönecektir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status