Kova Burcu Nisan 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Nisan ayında kova burcu, Kovalar, tüm ay boyunca bilge ve zeki insanlardan rehberlik almaktan ve sosyal ağlarını ve arkadaş çevrelerini genişleterek fayda sağlayacaklar. Bu ay evde bazı mutlu haberler duyabilirsiniz. İşte bazı gecikmeler beklenebilir ve şimdi terfi bile ertelenebilir. Yalnızlığa ihtiyaç duyabilirsiniz ve ayrıca spiritüel olabilirsiniz. Kısa vadeli projeler için yurtdışında iş ilanı da alabilirsiniz. Gezegenler uygun şekilde yerleştirildiğinden, ihtiyaç duyduğunuzda size biraz para ödünç verebilecek arkadaşlarınızdan ve ailenizden destek bekleyebilirsiniz. Onların değerli tavsiyelerine uyarak yararlanabilirsiniz. Bu ay profesyonel olarak başarılı olabilirsiniz. Bu ay cesur, yaratıcı ve zeki olacaksınız.

Aşk İlişkisi: Aşk şimdi iyi olabilir ve sevgilinizden büyük beklentileriniz var. Bu ay aile üyelerinize para harcamanız gerekebilir, ancak aşırıya kaçmamaya çalışın. Bu ay aile üyelerinizle ilişkilerinizi geliştirebileceksiniz. Birikimlerinizle ne kadar dikkatsiz olduğunuz konusunda eşinizle tartışabilirsiniz. Gezegenler sizi ışıldatabilir, ancak size bazı sorunlar verebileceği için dikkatli olmalısınız. Kendinizi izole ve depresyonda hissedebilirsiniz, ancak Tanrı sizi kurtaracak ve mutlu edecek.

Finans: Para akışı daha az olabilir ve bu gerçek sizi bu ay strese sokabilir. Evinize biraz para girebilirsiniz, ancak bunu aile üyelerinize de harcamanız gerekecektir. Önceki aylarda yaşadığınız her türlü düzensizlik ve finansal stres giderilecektir. Faturalarınızı şimdi ödemek için ailenizden ve arkadaşlarınızdan herhangi bir yardıma ihtiyacınız olmayabilir. Aile üyeleriniz tasarruflarınıza odaklanmanızı ve harcamalarınızı kontrol etmenizi isteyebilir. Aileniz ve arkadaşlarınızın yardımıyla borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Gezegenler, hırslarınız ve hedefleriniz sayesinde sizi şimdi zengin edecek. Finansal arzularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Kariyer: Ay size kariyerinizde bir miktar ilerleme sağlar, ancak ayın başında sizi rahatsız edebilecek bazı gecikmeler olabilir ve ayrıca işinizde bazı gereksiz seyahatler de olabilir. Tutkunuzu ve cesaretinizi kullanırsanız kariyerinizde parlayabilirsiniz. Başarıya giden yolunuzda engeller olacak, ancak bunları birer birer nasıl kaldıracağınızı bileceksiniz. İş yerinde başarılı olabilir ve tüm düşmanlarınızı fethedebilirsiniz. Görevleri yönetmede ve zamanında tamamlamada çok başarılı olacaksınız. Patronunuz performansınızdan etkilenecek. İşinizde başarılı olacaksınız ve herkes tarafından övüleceksiniz.

Ticaret: Ortaklık işi, özellikle yabancı müşterilerle iş yapıyorsanız ve iş anlaşmaları için seyahat ediyorsanız, bu ay sizin için çiçek açacak. İş için doğru tutuma sahip olacaksınız. Gelecekteki iş ortaklarınızı akıllılığınız ve teknik becerilerinizle etkileyebilir ve onlarla iyi anlaşmalar yapabilirsiniz, ancak projelerin tamamlanmasında sizi üzecek ve motivasyonunuzu kıracak bazı gecikmeler ve engeller olabilir. Sabırlı ve proaktif olmanız gerekir. İş dünyasında yavaş ve istikrarlı bir büyüme elde edebilirsiniz.

Profesyoneller: Daha yüksek iş rolleri peşinde olanların dikkati sürekli olarak dağılabilir, yeni iş rolü hakkında düşünebilir ve mevcut işleri ve eldeki görevleri için olumsuz olabilir. Bekleyen görevlerini tamamlamaya odaklanamayabilirler. Sonuç olarak, büyümeleri yavaşlayabilir ve patron yeteneklerini tanımayabilir. Profesyonellere, rehberlik için patronlarından yardım almaları tavsiye edilir. Yurt dışına proje yapmak isteyenler, gezegen hareketleri nedeniyle desteklenebilir.

Sağlık: Disiplin ve çalışkanlık, bu ay sağlığınızın anahtarıdır. Abur cubur yemiyor ve egzersiz yapıyor olsan da, bunları düzenli yapmıyorsun ve ayrıca egzersiz yapmaktan daha çok yiyorsun. Enerji için uygun bir çıkış olmadan bu ay şişkin hissedebilirsiniz. Bu nedenle, şekle geri dönmek için sağlıklı beslenme ve vücudunuzun ihtiyaçlarına göre egzersiz yapma rutini oluşturmanız gerekecektir.

Eğitim: Öğrenciler iyi bir ay geçirebilirler. Gezegenler onları bilge ve talihli yapacak ve yurtdışına gitmek isteyenler çok çalışırlarsa ve evde yaşlıları dinlerlerse başarılı olacaklar. Öğrenci kredilerini ödeyebilirler ve ayrıca yeni krediler alanlar da yaptırım alabilir. Kredi için ailelerinden veya akrabalarından yardım alabilirler. Profesörleriyle alçakgönüllü bir şekilde konuşmalılar. Zekalarını göstermeye çalışmamalı ve profesörlerin tavsiyelerini dinlemelidirler.

Şanslı tarihler: 7, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status