Kova Burcu Nisan 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Nisan ayında kova burcu alacağınızı cesur ve radikal kararların arkasında duracaksınız. Sağlık sorunu olan birinden iyi bir haber gelebilir. Çalışma ortamında adını başarılarınla duyurabilirsin ve seni bir başarında takdir edebilirler. Manevi yönünün de ağır basacağı bir ay olacak. Bu ay para konusunda endişelerin olmayabilir. Hatta gelirinde makul bir artış olması ile birlikte refah düzeyin de artabilir.

Nisan ayında cesur fikirlerin ve planlarınızın gerçekleştirilmesine yönelik bir hayli istekli olacaksınız. cesaretiniz başkalarına da ilham verici olabilir. Şimdiye kadar düşündüğünüz ve hazırladığınız şey için hazır olacaksınız. Hazırlanmak için yeterli zamanınız oldu, şu ana kadar elde edilen sonuçlara dayanarak gerçekleştirme veya devam etme zamanı denilebilir. Artık harekete geçiyor ve yeni başlangıçlar yapıyor olabilirsiniz. Yeniliklerle dolu bir ya olabilir.

Sevdiğiniz ya da yakın arkadaşınız olabilecek bir kız ya da genç bir kadının aşk hayatındaki ya da özel hayatındaki olaylara göz kulak olacaksınız. Ona bu konuda destek vermeniz ya da dertlerini dinlemeniz, fikir vermeniz gerekebilir.

Ruya tabir

Bu ay, sorun ya da karmaşık sorunlar yaşayan arkadaşlara veya akrabalarınıza yardım edebileceksiniz. Onların zor zamanlarında yanında olabilirsiniz. Belki de doğru tavsiyede bulunacak doğru kişi olacaksınız, kararın geldiği yerden doğru kapıyı açacaksınız. Doğru tavsiyeler ile onları zor durumdan kurtarabilirsiniz.

Evinizdeki beklenmeyen olaylar bu ay sizi şaşırtmamalıdır. Acil değişiklikler veya tadilatla ilgili bazı süreçleri hızlandıracaklardır. Bir ev ya da mülk ile ilgili bir davaya katılıyorsanız, bu gelişme için iyi bir ay olacaktır. Miras konularında da olumlu gelişmeler olabilir. Bildiğiniz bir insan için ciddi bir sağlık sorununa ilişkin haberler sizi üzüyorsa, mutlu haberler gelebilir. Uzak bir yerde yaşayan birini de bu yüzden ziyaret edebilirsiniz.

Bu ayki çalışmalarınızla ilgili olarak, çalıştığınız şirket veya yerin mali faaliyetlerinden biraz daha gergin olacaktır. Daha az gelir, ödenmemiş finansal ilişkiler veya diğer darboğazlar mümkündür. Ancak bunlar kısa sürede çözülebilir ve bir anda maddi durumunuz düzelebilir.

Genç kova kadınları için Nisan ayında aşkta önemli bir ay olacak. Yeni bir ilişkinin başlangıcı, daha ciddi bir ilişkiye doğru gelişme olabilir. İlişkisi olanlar evlilik kararı da alabilirler.

Kova Burcu Nisan 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay tanışacağınız bir insan sizi çok etkileyebilir ve onunla bir aşka yelken açmanız olasıdır. Sürpriz aşklar gündemde olabilir. Sevdiğin insanı kırmamaya gayret etmelisin. Romantizmi sürdürmek bu ay önemli olabilir. Uzun süredir devam eden ilişkilerde evlilik gündeme gelebilir.

Kova Burcu Nisan 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay meydana gelecek olan ay tutulması kariyerinizde bir takım değişiklikler yaratacak. Özellikle çalışma ortamınızda önemli değişiklikler olabilir ve uzun vadeli planları harekete geçirebilirsiniz. Daha önce mükemmel olan finansal içgüdülerinizin bu ay daha da artacağını tahmin ediliyor. Neptün’ün varlığında, mali yöneticiniz balık burcuna girdiğinde, parasal durum çok cesaret verici olacaktır. Zenginlik elde etmek, manevi değerlere dayanacaktır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status