Kova Burcu Mayıs 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mayıs ayında kova burcu, maceralar ve zorluklarla dolu görünüyor. Ya iyi ya da kötü haberler getirebilir. Bu ay iş ve mali cephelerde baskı altında hissedebilirsiniz ve ilerlemeniz beklenenden daha yavaş olabilir. Tasarruflarınızı aşabileceğinden harcamalarınızı kontrol edin. Bu dönemde iş veya finans ile ilgili önemli bir karar almaktan kaçının. Riskli yatırımlara başlamak bu dönemde pek de ideal değil. Sonunda sona erebilecek rahatsız edici bir durum olabilir ve ayın ortasında kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Evlilik hayatınız için en uygun zaman olmayabilir. Bazı tavizler evliliğinizi kurtarmanıza yardımcı olabilir. İş hayatında da türbülansa hazırlıklı olun. Sabırlı olmanız, sakin olmanız ve sorunları zihninizle çözmeniz tavsiye edilir. Unutmayın, öfke sadece zaten hassas olan durumu daha da kötüleştirecektir. Çocuklar, değişken bir ortam nedeniyle çalışmalarına dikkat edemeyebilirler. Bir şeyleri dikkatli bir şekilde çözmek için hayatının çeşitli yönlerini düşünmek gerekir.

Aşk İlişkisi: Aşkta ve ilişkilerde öngörülen önemli bir dönüşüm vardır. Ancak partnerinizle aranızdaki kişilik farklılıkları nedeniyle bazı sorunlar ve tartışmalar olabilir. Bununla birlikte, soğukkanlılığınızı korursanız ve her durumu azami özen, sevgi ve zeka ile idare ederseniz, zorlu durumlarla karşılaşabilirsiniz. O zaman bu geçici sorunların üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Finans: Gezegensel yerleştirme, finansla ilgili konular için pek iyi gelmiyor ve bazı ani harcamalar başınızı belaya sokabilir. Öyleyse uzun vadeli geleceğinizi göz önünde bulundurarak mali durumunuzu planlayın. Hanehalkı ve kişisel harcamalar için yeterli erzak bulundurduğunuzdan emin olun. Bu, bütçenizi korumanıza yardımcı olacaktır. Daha önce biriktirdiğiniz paranız sizi bu zor zamanda kurtaracaktır. Bazı ruhani faaliyetler için harcayabilir ve kendinizi rahat hissedebilirsiniz.

Kariyer: Ayın başındaki gezegensel pozisyonlar, adanmış, odaklanmış ve motive kalmanız gerektiğini gösterir. Hedeflerinize ulaşmak için daha çok çalışmanız gerekebilir. Patronunuzun sizin için bu hedefleri belirlemediğini hissedebilirsiniz, ancak bu hedefleri kendiniz için belirliyorsunuz. Gücünüzü ve iş yerindeki konumunuzu korumak için meslektaşlarınızla iyi ilişkiler içinde olun. Çok çalışırsanız bu ay muazzam bir büyüme öngörülüyor.

Ticaret: Dış ticaretle uğraşan iş adamları iyi ve karlı anlaşmalar yapabilir. İç ticaretle uğraşanlar, daha fazla iş büyümesi elde etmek için iyi sonuçlar görmek için daha uzun süre beklemek zorunda kalabilir. Bir müşteri ile önemli bir anlaşma yapabilir ve bir iş ortağı ekleyebilirsiniz; ancak ortağın herhangi bir dolandırıcılık faaliyetinde bulunmadığından emin olmak için geçmişini kontrol etmek önemlidir. Yeteneklisin ve çalışkansın. Sezginizi ve içgüdünüzü takip ederseniz, başarı ve zenginlik elde edebilirsiniz.

Profesyoneller: Kurallara ve talimatlara uymayı sevmiyorsunuz ve bu ay üst düzey bir yetkili sizden sizi rahatsız edebilecek kurallara uymanızı isteyebilir ve işinizden ayrılmaya karar verebilirsiniz, ancak bu iyi bir karar değil. Sakin olun ve sadece kıdemli yetkiliyi sabırla dinleyin. Acele etmeyin ve güçlü ve zayıf yönleriniz üzerine düşünün. Kendi fikir ve inançlarınıza bağlı kalın, bunları patronunuza sunma şansı verilebilir, bu da sizi zenginleştirebilir ve başarıya ulaştırabilir.

Sağlık: Ayın başındaki gezegensel pozisyonlar, sağlıkla ilgili olarak, şeylerin dalgalanabileceğini gösteriyor. Öksürük ve soğuk bu ay sizi rahatsız edebilir. Bununla birlikte, bu küçük sorunu çok fazla tıbbi müdahale olmadan kendi başınıza yönetebileceksiniz. Önemli bir sağlık sorunu öngörülmemektedir. Ancak şeker hastasıysanız hekiminizin diyet talimatlarına kesinlikle uymanız gerekir. Sağlığınızı tehlikeye atabilecek alışkanlıklardan kaçının.

Eğitim: Ayın başındaki gezegensel pozisyonlar, eğitimden sapan ve depresyondan muzdarip öğrencileri gösterir. Bazı aile sorunları ve zor koşullar nedeniyle kendinizi bitkin veya rahatsız hissedebilirsiniz, bu nedenle psikolojik bir danışmandan rehberlik almalısınız. Biriyle konuşarak iyi bir destek alacaksınız ve onların rehberliği, çalışmalara daha iyi odaklanmanızı sağlayabilir.

Şanslı tarihler: 7, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.

Uğursuz tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status