Kova Burcu Mayıs 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mayıs ayında kova burcu yaşamda iyileştirme için iyi olacaktır. Daha iyi bir büyüme için mesleğin konusunda daha doğru kararlar alabilirsiniz. Taahhütlere göre çalışmalısınız. Sürekli büyüme sizi mutlu edecektir. Aile üyeleriyle ilişkileriniz onları tatmin edecek. Seçtiğiniz lüks bir araç satın alabilirsiniz. Çabucak yetenek gerektiren işleri üstlenerek başarınızı ve yeteneklerinizi kanıtlayabilirsiniz. Adaleti seversiniz ve bu kalite size daha uzun vadede başarı verir. Çabalarınızı takdir eden kişilerden ve sosyal çevrenizden faydalar alabilirsiniz. İnsanlar görüş ve düşüncelerinize önem verecekler. Halkla ilişkiler konusunda şanslı olacaksınız.

Mayıs ayında kova burçları için akrabalarınız (çoğunlukla genç olanlar) Mayıs ayında evinizde güzel bir toplanmanın sebebi olacak. Bu ay, bir çocuğa ya da bir akrabayla bir geziye ya da başka akraba ziyaretlerine, işlerine ve daha fazlasına katılabilirsiniz. Bu ay akrabalarınız ile yakın iletişim halinde olabilirsiniz. Böyle bir olayda bir sürprizin olmasını beklemiyoruz ama beklenmedik bir değişim her zaman olabilir.

Kova burçları, aile meselelerini çözebilirler ve Mayıs ayında aile bütçelerinde ekstra para getirebilirler. Birçoğunuz şimdi miras, kira veya emekli maaşı ve daha fazlası ile ilgili taahhütlere sahip olacaksınız. Şimdi bir finansal belgeye (banka kartı, tasarruf defteri, elektronik veri, vb.) zarar veya hasar verebilir.

Mayıs ayında, sizi suçlanmanıza veya hakaret etmenize izin veren arkadaşlarınızla bir sohbet bekleyebilirsiniz. Bu aşamada, insanların uygunsuz bir şey yapacağınıza inandığından ziyade bir özür veya açıklama beklersiniz.

Bu ay, romantik bir karşılaşmadan ziyade bir aile, finansal veya profesyonel karakter olan bir erkekle bir toplantı yapacaksınız. Artık bir erkekle (bir arkadaş ya da akraba) ilgili bir toplantıya davet edileceksiniz.

Kova kadınları, ailelerinde kadınlarla daha fazla kavga edecek. Çeşitli önemli yaşam temaları ve durumlarıyla ilgili olarak güçlü bir bağlantıya veya özel bir eyleme sahip olacaksınız. Kova erkekleri işleriyle ya da kendi işleriyle ilgili daha fazla kavgaya sahip olacaklar. Deneyim edeceğiniz veya öneride bulunacağınız önemli bir etkinliğin keyfine varacaksınız. Ayrıca romantizm ve aşk için bir zaman olabilir. Bir kız arkadaşın yoksa, sürpriz bir aşka hazır olun.

Kova Burcu Mayıs 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Bu ay, sevgi ve ilişkiler söz konusu olduğunda daha iyi bir ilerleme kaydedeceksiniz. Çiftlerin uygun iletişim ile çözülecek küçük yanlış anlamaları olabilir. Aşıklar hoş bir zaman geçirir. Sizi hayal kırıklığına uğrayabilecek bazı öneriler alabilirsiniz.

Kova Burcu Mayıs 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Bu ay finansman istikrarlı olacaktır. Hayırsever işler için daha fazla para harcayabilirsiniz. Evde onarım çalışmaları için masraflar da beraberinde gelebilir. Tüm finansal taahhütlerinizi yerine getirebileceksiniz. Kariyerinize gelince, çalışmalarınızda çabalarınız normal olacaktır. Görevlere devam ederken akıllı davranmanız gerekir. Sizin astlarınızla iletişim eksikliği olabilir. İşsiz insanlar şartlara göre bir fırsat bulabilirler. Yeni aktiviteler alırken dikkatli olun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status