Kova Burcu Mart 2021 Aylık Yorumu

2021 yılının Mart ayında kova burcu, Kovaların oldukça güzel bir ayı olacak. Gezegenler zenginlik kazanmanızı sağlayabilir. İş cephesinde bazı gecikmeler beklenebilir ve hatta promosyonlar gecikebilir, ancak büyük bir proje alabilirsiniz. Bu proje, hem organizasyonunuz hem de kariyeriniz için bir başarı veya zarar durumu olacağından, tüm kuruluşunuzun ağırlığı omuzlarınızdadır. Patronunuz yakın gelecekte size bir terfi sözü verebilir. Kendinizi soyutlama ihtiyacı hissedebilirsiniz ve ayrıca spiritüel olabilirsiniz. Yakınınızın çevresinde bazı duygusal sorunların ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Dedikodu ve söylentilerden uzak durun. Bu ay işinize, sağlığınıza ve ailenize odaklanın ve mali durumunuzu düzenleyin. Öğrenciler parlamak için ekstra çaba sarf edecekler ve sağlık çok az ilerleyecek.

Aşk İlişkisi: Aşk bu ay size biraz stres verebilir. Sevdiklerinize veya hayat arkadaşınıza para harcayabilirsiniz, ancak mali durumunuz için kötü olacağı için fazla harcamamaya çalışın. Bu ay kardeşlerinizle ilişkilerinizi düzeltebileceksiniz. Başkalarına ve özellikle partnerinize bir haraç gibi görünebilirsiniz ve o sizin mali durumunuzu idare etmede çok iyi olmadığınızı ve birikimleriniz konusunda dikkatsiz olduğunuzu düşünebilir. Bazı yanlış anlaşılmalara yol açabileceğinden dikkatli olmalısınız.

Finans: Para bu ay sizin için hemen hemen yeterli olabilir. Gezegensel enerjiler tasarruf etmenizi sağlayabilir, ancak aynı zamanda aile üyeleriniz için de harcamanız gerekecek ve girişi ve çıkışı etkili bir şekilde dengelemeniz gerekecek. Önceki aylarda almış olduğunuz krediler tahsil edilebilir ve faturalarınızı şimdi ödemek için ailenizden ve arkadaşlarınızdan yardım almanız gerekmeyebilir. Olumlu kaderiniz sizi biraz zenginleştirecek.

Kariyer: Tutkunuzu ve cesaretinizi doğru şekilde kullanırsanız bu ay kariyerinizde mükemmelleşebilirsiniz. Bu ay işte başarılı olabilirsiniz. İş yerinde tüm düşmanlarınızı fethedeceksiniz. Aileniz kariyer kararlarınızda size destek olacak ve maaşınız yüksek olmasa bile size biraz borç verebilir. Çalışmalarınızda galip çıkacaksınız ve herkes tarafından övüleceksiniz. Bazı güzel haberlerden dolayı ofisinizde büyük bir parti verebilirsiniz.

İş: Uzun süre düşünmeniz durumunda, bir iş kurmanın tam zamanı. Özellikle yabancı müşterilerle çalışıyorsanız, bu ay iş sizin için çiçek açacak. İş için beceri setlerine ve zihne sahip olacaksınız. Yeni iş anlaşmaları yapmada bazı gecikmeler ve engeller sizi üzebilir ve moralinizi bozabilir, ancak bunları inancınız, kararlılığınız, sıkı çalışmanız ve sabrınız aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Profesyoneller: Maaşlı profesyoneller, gündemlerini patronlarına itmek için bazı akıllı taktikler kullanabilir. Patronlarından takdir görmekten mutlu olabilirler. Daha önce kendilerine yardım etmiş olabilecek bir meslektaşlarına bir iyilik yapabilirler. Ay ortasından itibaren dönem bu açıdan iyi görünüyor. Daha önce yaptıkları bazı iyi işler için patronlarından bir ödül almaktan mutlu olabilirler.

Sağlık: Bu ay sağlık cephesinde işler ortalama olabilir. Vücudunuzu ve zihninizi iyi durumda tutmak için daha fazla özen göstermeniz gerekebilir. Bir düğün töreninde veya sosyal toplantıda yemiş olabileceğiniz bir şey nedeniyle bazı gastrointestinal sorunlar olabilir. Diyabet ve tansiyon hastalarının herhangi bir komplikasyondan kaçınmak için doktorlarının talimatlarına uymaları gerekebilir. Biraz egzersiz yapın ve daha iyi hissetmek için uzun bir sabah yürüyüşüne çıkın.

Eğitim: Öğrenciler bu ay herhangi bir kestirme yol almamalıdır ve yurtdışına gitmeye çalışanlar, çok çalışırlar ve evde yaşlıları dinlerlerse başarılı olabilirler. Size yurtdışında iyi bir kolejde yer sözü veren bilinmeyen ajanslar veya aracılar aracılığıyla gitmekten kaçının. Daha sonra herhangi bir sorunla karşılaşmamak için kendiniz başvuru yapın. Öğrenciler ebeveynlerinin görüşlerine saygısızlık etmemeli ve onların görüşlerini de göz ardı etmemelidir. Ancak o zaman başarılı olabilirler.

Hayırlı tarihler: 7, 6, 8, 9, 10, 11, 21, 27, 28, 16, 17, 18, 19, 20, 22

Şanssız tarihler: 1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15, 23, 24, 25, 26,29, 30, 31

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status