Kova Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Mart ayında kova burcu yorumunda bu ay aile içerisinde önemli bir etkinliğe katılabilirsiniz. Merkür ve Venüs 6 Mart 2018’de koç burcuna giriyor. Aklınızı kullanmaya, yeni fikirler bulmaya, aklındaki şeyleri paylaşmaya ve sevdiklerinizle zihinsel olarak bağlantı kurmanın tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatında sizi anlayan ve fikirlerinizin uyuştuğu birini isteyebilirsiniz. Güneş, 20 Mart 2018’de koç burcunda Merkür ve Venüs’e katılıyor. Zihninizi kullanırken, fikirleriniz için yeni planlar üzerinde çalışırken, kendinizi meşgul ederken ve dünya hakkında daha fazla şey öğrenirken kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

22 Mart 2018’de başlayarak koç burcunda Merkür gerilemesi oluyor. Merkür retrosu ile sıkıntıları geride bırakabilirsiniz. Açık iletişim ve ifade ile mücadele edebilir, doğru şekilde duyulmadığınızı ve anlaşılmadığınızı hissedebilirsiniz. Daha fazla dinlemeye, rahatlamaya ve alışılmışın dışında farklı şekillerde iletişim kurmaya çalışmanız gerekebilir. Odaklarınız eksik olabilir, motive olmanız zor olabilir. Zihniniz dağınık, endişeli veya zihinsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Zihniniz için sağlıklı bir çıkışa sahip olmayı deneyin ve herhangi bir odaklanma eksikliği yüzünden kendinize karşı fazla zorlanmayın. Sizi motive eden uğraşlar edinebilirsiniz. Eski fikirlere ve planlara odaklanmak için iyi bir zamanı olabilir. Gerileme, Nisan ortasına kadar sürecek.

Venüs 31 Mart 2018’de boğa burcuna giriyor. Başkalarıyla duygusal olarak bağlantı kurmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Önemli ilişkilerinizin ve ortaklıkların temellerini güçlendirmek için çalışabilirsiniz. Aşk hayatında duygusal bir bağlantınız sizin için daha önemli olabilirsiniz. Eğer bekarsanız, sizi anlayan ve destekleyen birini duygusal olarak yanınızda isteyebilirsiniz. Ancak bir ilişkideyseniz, duygusal bağlarınızı güçlendirebilir ve sevdiğinize sürprizler yapabilirsiniz.

Mars 17 Mart 2018’de oğlak burcuna giriyor. Enerjiniz ve konsantrasyonunuz azalacak. Yalnız kalmak ve kendinizle daha fazla vakit geçirmek, sizi tüketen diğer insanlar uzaklaşmak isteyeceksiniz. Biraz daha geri planda kalarak daha rahat hissedebilir ve dikkat çekmek istemeyebilirsiniz. İç dünyanızda ise daha fazla enerjiye sahip olabilirsiniz. Manevi duygularınız yoğunlaşacak, bilinçaltı meseleleri ve motivasyon artacak. Geçmiş hataları unutmaya ve affetmeniz gereken konulara odaklanabilirsiniz. Hayal gücünüz daha aktif olabilir ve daha şefkatli, sezgisel ve empatik olabilirsiniz.

Jüpiter 9 Mart 2018’de akrep burcunda geriliyor. Önümüzdeki günlerde hedefleriniz ve tutkularınız peşinde koşacaksınız. Yeni fırsatlarla daha fazla zaman geçirmek, yolunuzu, yönünüz ve uzun vadeli planlarınızı yeniden değerlendirmeye odaklanmak istiyor olabilirsiniz. Dolayısıyla hedeflerinizde kendinizden daha emin olabilirsiniz.

Başak burcunda 1 Mart 2018’de dolunay meydana geliyor. Ele alınması gereken, sizi daha fazla duygusal hale getirebilecek ama üzerinde çalışılması muhtemel ihtiyaçlara odaklanabilirsiniz. Dönüşüm ve değişim planları üzerinde çalışabilirsiniz. Başkalarıyla daha fazla paylaşımda bulunabilirsiniz. 17 Mart 2018’de balık burcunda yeni ay ortaya çıkıyor. Maddi imkanlara odaklanabilir, hayatınıza daha fazla istikrar ve güvenlik getirmek için çalışabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. İkinci bir dolunay, 31 Mart 2018’de terazi burcunda meydana geliyor. İnandığınız şeyleri daha tutkulu savunacaksınız. Yaşam deneyimiyle elde ettiğiniz bilgeliğinizi başkalarıyla daha fazla paylaşabilirsiniz. Başarı odaklı bir ay olacak.

Kova Burcu Mart 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Kova burcu Mart ayında aşk hayatı için en şanslı günleri 22 Mart 2018 ve 23 Mart 2018 olacak. Bekar olan kova burçları bu ay aşka kapılarını açacaklar. Ortak zevkleriniz olan birini hayatınızda isteyebilirsiniz. İlişkisi  olan kişiler de sevdikleri insanla güzel bir ay geçirecekler ve birbirlerine daha çok bağlanacaklar.

Kova Burcu Mart 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Kova burcu için Mart ayında para, kariyer ve iş hayatı için en iyi günler 15 Mart 2018, 16 Mart 2018 ve 17 Mart 2018 olacak. Yeni gelir kapıları araştırabilir, yeni iş yatırımları yapabilirsiniz. Maddi olanaklar elde edeceksiniz. İş  ya da eğitim hayatında hırslı ve başarılı bir ay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status