Kova Burcu Kasım 2020 Aylık Yorumu

2020 yılının Kasım ayında kova burcu için karışık bir zaman olabilir. Şu anda her konuda en fazla istihbaratla hareket etmeniz gerekebilir. Yapabileceğiniz hatalar sosyal hayatta sorun yaratabilir. Sözlerine çok dikkat etsen de yardımcı olur, aksi halde bazı insanları derinden yaralayabilir. Ancak bazı insanların size karşı sahip olabileceği yanlış anlamaları en aza indirmek için elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Ayrıca çok çalışabilir ve görevlerinizi iki kat hızda tamamlayabilirsiniz. Ancak, birkaç kişi için sevdikleriyle ilgili hayal kırıklıkları olabilir. Bazı ilişkilerde de sizi hayal kırıklığına uğratabilecek rahatsızlıklar olabilir. Kariyer veya iş sorunsuz olmayabilir ve hatta bazen riskli hale gelebilir. Bu nedenle sabırlı olun ve sorunları nazikçe çözmeye çalışın. Bununla birlikte, sağlığınız iyi olabilir ancak dikkatsizliğinize dikkat edin, bu sizi sıkıcı hale getirebilir.

Aşk İlişkisi: Sabır bu dönemde anahtar olabilir ve ilişkilerdeki pürüzleri etkisiz hale getirmek için en iyi formül bu olabilir. Aşk meseleleri ortalama görünür ve partnerinizden gelen istenmeyen iletişimler size bazı endişelere neden olabilir. Evlilik ittifakı aramayı ertelemek daha iyidir, çünkü bu süre son bir arama yapmak için uygun olmayabilir.

Finans: Bu muhtemelen sizin için bir finansal kriz dönemi olabilir. Şimdi gerekli ödemeleri yapmak için tercih vermeye çalışın. İhtiyaçlarınızı karşılamak için diğer kaynaklardan fon ayırmak kolay olmayabilir ve size sorun yaratabilir. Ayrıca, parayla ilgili konularda arkadaşlarınız veya başkaları adına herhangi bir söz vermeyin, çünkü bu başınızı belaya sokabilir.

Kariyer: Kariyer konuları size orta düzeyde destek olabilir. Hakkınızda olumsuz bir izlenim bırakmamak için size verilen görevleri zamanında tamamlamaya çalışın. Bununla birlikte, resmi konularda meslektaşlarınızdan biraz işbirliği alabilirsiniz. Lütfen işte daha üretken olun ve başkaları hakkında dedikodu yapmaktan kaçının, bunlar size yardımcı olabilir.

İş: İş faaliyetleri sadece bir şekilde iyi olmalıdır. Daha fazlasını bekleyebilirsiniz, ancak ticarette daha az alabilirsiniz, bu da sizi faaliyetlerinize devam etmekten alıkoyabilir ve hatta bazılarınıza zarar verebilir. Sıkı çalışmanız da size istenen sonuçları vermeyebilir. İş ortaklarınızın performansını daha yakından gözlemlersiniz. Ayrıca, lütfen yeni girişimler başlatmayın; onları şimdilik beklemeye almak daha iyidir

Profesyoneller: Sonuç üretebilirsiniz, ancak yine de kuruluş çabalarınızı şu anda tam anlamıyla tanımayabilir. Performansınızın da yavaşlama ihtimali vardır, ancak lütfen dikkatli olun ve bunun olmasına izin vermeyin. Ayrıca, işyerinde başkalarına karşı olumsuz tavırlar sergilemeyin. Ayrıca, emrinizde çalışan kişiler talimatlarınıza uymayabilir ve hatta diğer çalışanlarla el ele vererek size zarar vermeye çalışmayabilir. Lütfen dikkatli olun ve bu tür konulara karışmayın.

Sağlık: Artık formda ve sağlıklı olmalısınız. Yine de, daha fazla enerji ve güç elde etmenize ve küçük sağlık sorunlarını uzak tutmanıza yardımcı olabilecek protein ve mineral bakımından zengin diyetler alabilirsiniz. Ek olarak, zihinsel enerjinizi ve huzurunuzu geliştirebilecek meditasyon da yapabilirsiniz.

Eğitim: Aptalca faaliyetlerle zaman kaybetmemeniz, çalışmalara odaklanmanız tavsiye edilir. Ayrıca, derslerinizi küçümsemeyin veya hafife almayın, bu da başarınız için büyük bir engel olabilir. Bu dönemde destekleyici olabilecek iletişiminizde samimi olun ve yakın gelecekte çok daha fazlası.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status