Kova Burcu Kasım 2018 Aylık Yorumu

2018 yılının Kasım ayında kova burcu anahtar kelimesi dikkatli olmaları gerektiğidir. Kasım ayı karışık bir ay olabilir. Kötü kararlar, özellikle kişisel yaşamda geri tepebilir ve yatırım mal mülk gibi hareketler, alınan riskler korkuya yol açabilir. İlerleme yavaş olsa da, kendi inanç ve yeteneklerine olan güven sizi hedeflerine götürebilir. Amacınız gerçekçi olabilir, ancak negatif durumlar planların yolunda yürütülmesini engelleyebilir. Şu anda aşırı duyarlı olmaya eğilimli olabileceğinden, bir şeyleri mantıklı düşünmek daha iyi. Ancak, ayın ortalarına kadar, becerilerinin ön plana çıkabileceği bazı rahatlama umutları olabilir. Yani, kova burçları cesaretini daha iyi alabilir ve çalışmalarına devam edebilir. Sağlık normal olabilir.

Kasım’da kova burçları önemli bir olaya (muhtemelen bir erkeğe bağlı) katılacaksınız. Bu da uygun bir hediye satın alarak kendinizi hazırlamanızı gerektirecektir. Bu ay, Boğa, Oğlak burcu ya da Başak burcunun (akraba, arkadaş, meslektaş, komşu, vb.) bir şahsiyetinden doğan bir kişiden harekete daha fazla bağımsızlık kazandırmak ya da herhangi bir kimsenin hayatınıza müdahale etmesini engellemek için kesinlikle karar vereceksiniz. Başka bir şehir veya ülkede, başka bir okulda veya şirkette yeni bir gelişim yoluna girebilirsiniz. Bir süreliğine sevdikleriniz ile ayrılmanız gerekebilir.

Bu ay boyunca, başarılı bir gelişime sahip olacak yakın bir kişi ile ilgili sağlık hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Terazi, Kova ya da İkizler burcunun altında doğan ailenizle (böyle bir akrabanız varsa) önemli bir ilişkiye sahip olacaksınız. Kasım eski sorunları ve sıkıntıları çözmek için iyi bir zaman olacaktır. Muhtemelen, şimdi onların gelişimi için elverişli koşullar olacak ya da önemli bir yardım alacaksınız.

Bu ayda birçok kişi farklı nedenlerden ötürü seyahat edecek ve genel olarak bu size keyifli duygular getirecektir. Ufak uzlaşmalar ile çözülebilecek konular veya durumlar üzerinde her türlü gerginlik, ihtilaf ve çatışmadan kaçının. Kasım bazılarınızın eğitim veya işinizde büyük bir değişiklik olduğunu belirtir. 35 yaşın üzerindeki erkekler, kendi ev ve mülk problemlerini çözmek için başka birinin yardımını kullanacaklar.

Kova Burcu Kasım 2018 Aşk ve İlişkiler Yorumu

Kasım, aşk hayatı için ortalama bir ay olabilir. Aşk hayatında çiftlerin güven seviyelerini sürdürmelerine yardımcı olabilir. Sevdiğiniz insan ile güven sorunlarını aşmak aynı zamanda ilişkinizin geleceği için de önemli olacak. İlişkilerde empatik ve anlayışlı olmak zorunda olabilirsiniz ve bu durum evli çiftler arasında gelişen sorunları önleyebilir.

Ayrıca Bakınız: Kova Burcu 2019 Yorumu

Kova Burcu Kasım 2018 Kariyer ve İş Yorumu

Para meseleleri şimdi önemli olacak. Finansal güçlerini finanse edebilir ve lüks ürünler satın alabilir ve acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bununla birlikte, masraflar yüksek olabilir ve onlar için nakit bulundurmak daha iyidir. İş hayatında bir iyileşme görülebilir. Kovalar işlerini göreceli rahatlıkla idare edebilecekleri, enerjik hissedebilecekleri ve hatta iş sorumluluklarının tadını çıkarmaya başlayabildikleri için çok fazla iş baskısına maruz kalmayabilirler. Ayrıca düzenli ve dakik olacaksınız ve üstlerin takdirlerini kazanacaksınız. İş atmosferi de dostça olabilir ve kovalara çok fazla huzur sağlayabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status